reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

reklama
propozycji jest tu multum ważne żeby były ładne i wyróżniały się z pośród innych typu magcela, dominika, dominik, honorata, zosia
 
Nie wyobrażam sobie jak można nadawać dziecku nie polskie imiona typu Stiven czy Dzesika, brzmi to niezwykle kiczowato.




___________________________________________________________________________________________________
Miód Manuka zdrowie ze słoika.
 
Kordian fajne, literatura w końcu. Mi się bardzo Leon nie podoba coś strasznego ale to przez sąsiada pijaka i awanturnika a innego nie znam. Spolszczonych też nie lubię ale jak się komu podobają to lepiej im większą różnorodność tym lepiej
 
U mnie na ''czarnej liście" znajdują się: Maksymilian (może nie tak Maksymilian, jak zdrobnienie Maksio), Mariusz, Franek, Kamila, Roksana, Nikola... nigdy nie lubiłam tych imion.

Poza tym wszelkie imiona ''na topie'', czyli OLIWIA, NIKOLA, ZUZIA, JULIA, MAJA I WIKTORIA oraz KACPER. Gdzie się człowiek nie obejrzy, tam dziecko o tym właśnie imieniu;p
 
Dla chłopca imiona na nie:
-Borys
-Jan
-Mariusz
-Marian
-Tomasz
-Robert
-Grzegorz
-Zbigniew

Dla dziewczynki imiona na nie:
-Genowefa
-Joanna
-Jolanta
-Marianna
-Bożena
-Janina
-Wiesława
-Bronisława
 
Imiona na nie dla dziewczynek: Amelia (ze względu na medycynę-zespół chorobowy związany z brakiem kończyn), Waleria, Pelagia, Delfina, Antonina (za bardzo popularne). Większość imion, które zbudowane są z męskiego z końcówką -a, czyli Bronisława, Józefa, Marianna, Patrycja, Mirosława, Radosława.
 
reklama
Dla chłopca imiona na nie:
-Borys
-Jan
-Mariusz
-Marian
-Tomasz
-Robert
-Grzegorz
-Zbigniew

Dla dziewczynki imiona na nie:
-Genowefa
-Joanna
-Jolanta
-Marianna
-Bożena
-Janina
-Wiesława
-Bronisława
Mam podobnie jeśli chodzi o Wiesławę, Bronisławę i Genowefę. Marian i Zbigniew też bym nie dał swojemu dziecku na imię :-)
 

Podobne tematy

Do góry