reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

reklama
SUPER!!!

Tylko wypróbujcie na kimś sensownym, bo ja na przykład w momencie, gdy wypowiadałam Pankracy ryknęłam śmiechem, ale przy nich mogłam... ;)
 
walnę tak teściowej bo sięostatnio upierdliwa zrobiła i się pyta (jakby ją to rzeczywiście interesowało - w co nie wierzę) czy znamy płeć i jakie imię będzie???
 
Wiesia się na mnie dziwnie spojrzała i stwierdzila, żebym tyle na necie nie siedziała, bo mi się coś w głowę zaczyna robić i sięzaczyna bac o mnie. ;D się spytała czy na poważnie czy jaja sobie z niej robię . powiedziałam o tym, że walnę tak teściowej, a ona mi na to że ta idiotka to gotowa jest rozklachać po osiedlu. ::) ale bedzie cyrk na kółkach
 
reklama
Do góry