reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

reklama
J anie mam drugirgo imienia ale chcialabym zeby dziecko nosilo drugie imie po mnie albo po tatusiu albo po naszych rodzicach
co o tym myślicie???
 
Ja planuje dziewczynce dac na 2 imie Barbara (i moja mama i tesciowa tak maja na imie wiec zadne nie bedzie sie czula poszkodowana:); Dla chlopca chcialabym na drugie po moim tacie Tomasz.
 
Ja jestem Monika ;D
Z bierzmowania mam Karolina ;)

Dla dzidzi wybieramy na dzień dzisiajszy takie imiona :

Dziewczynka: Oliwia, Kinga, Martyna
Chłopiec: Daniel, Damian, Bartłomiej
 
OLIWCIA to piękne imie ale moja kuzynka dała juz tak na imie swojej córci
malutka ma 3latka i nie chcialabym powtarzać imion
Sama tez nie jestem do końca zdecydowana na rzadne
to trudna decyzja moim zdaniem
 
powiedzcie czy imie marcysia, kojarzy wam sie tylko i wylacznie ze zlotopolskimi?? ja nei ogladam ale rozmawialam z kims i cos sie zaczelo na temat imion, mowie ze marcela fajnie, a ona na ti ze marcysia jest w serialu... ::)
 
właśnie nasz będzie miał Aleksander Mirosław ( po męzu) ten mirosław to trak średnio mi się podoba ale mój jest happy że tak wymyśliłam ;D
 
reklama
no bo drugiego imienia i tak w zasadzie sie nie uzywa
ja tez mam taki plan kogoś tak uszczęśliwić
tylko nie wiem czy dziadków czy nas
 
Do góry