reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

A ty WIKI,się nie zadręczaj,poprostu podawaj Wikuni więcej posiłków ale mniejsze porcje i ogranicz kaloryczne potrawy,chociaż powiem Ci że takie maluszki szybko wyrastają ze słodkich fałdek jak zaczynają biegać:tak:
Wiolu,jeszcze apropos ubranek to Oliś nosi takie na 80 cm:tak:;-) 86 mu spadają z tyłka i nogawki można do kolan zawijać:-D Oskarek miał pewnie z 8 miesięcy jak 80 nosił,nie?:-) 104 to chyba w przedszkolu załozymy dopiero ;-) ale te nasze dzieciaki są różne:tak:acha,Oliwier jak się urodził to miał 57 cm,więc był dośc długi tyle,że wolniej rósł od Oskara.
 
reklama
Dziewczyny witajcie! ja z prośba, poznałam (przez przypadek, wygrzebałam ogłoszenie na portalu mojego miasta ze kobitce potrzebna sprawna, stara spacerówka a że mialam taka po synu to oddałam) ale chciałabym jej jeszcze pomóc w formie ciuszków (mam po starszym troche a i kolezanki pewnie tez pomoga) ale nie wiem jakie rozmiary dla dzieci w wieku 2-lata dziewczynka i 3,5 chłopiec. jak któras z was ma orientację jaki rozmiar 9i butow tez) nosza takie dzieci to napiszcie prosze, nie mam czasu szukac na forum, z góry wam dziękuję, wiem że nie zostawicie tematu bez odzewu, buziaczki dla wszystkich, :**
 
Agutku na 2-latka to jest różnie ale gdzieś od 86 -98 w zalezności od dziecka,a co do butów to nie mam zielonego pojęcia ,każde dziecko ma inny rozmiar i inną stópkę i jak dziecko samodzielnie chodzi to najlepiej ta mamusia kupi nawet najtańsze ale żeby były nowe.Dziecku noga się profiluje i niedobrze jest nosić po innym dziecku które mogły mieć np.płaskostopie.Ja rzadko kupuje firmowe buty ,są one dla mnie po prostu za drogie ale szukam zawsze dobrze wyprofilowanych ,wysokich by noga w bucie była dopasowana
 
Dzieki Wiolus juz zebrałam 3 kartony ciuchów ale z butami masz rację nie bede dawała, jakos sobie pewnie poradza teraz mozna kupic dosc tanio, pozdrawiamy serdecznie.
 
Olu moja mala wazy lekko ponad 10kg ale nawet nie 10,5 i pediatra powiedziala ze wszytsko jest oka ze teraz dzieciaczki zaczynaja sie ruszac to nie beda tyle na wadze przybierac bo ruch robi swoje
 
reklama
Do góry