reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

właśnie mierzyłam moja córcie:tak: i wyszło 87cm:szok::szok::szok: ale pomiar mógł być nie wiarygodny ponieważ mała spała a ja mierzyłam taką miarką sztywną, zwijaną mojego męża:-D w przyszłym tygodniu pójdziemy na szczepie więc wreszcie się dowiem ile ma cm moja córcia:tak:
 
reklama
ale Natalka duza jest!!!
Olivke mierzyli ostatnio na stojaco, jak sie ruszala:-)i wyszlo 71 centymetrow:szok:malo, co?
czy sa jeszcze takie male dzieciaczki, czy tylko moja taka?

a jak z waga?
Olivka na normalnej, doroslej wadze wazy 10 kg, i tez mi sie wydaje, ze to malo:-(
 
ale Natalka duza jest!!!
Olivke mierzyli ostatnio na stojaco, jak sie ruszala:-)i wyszlo 71 centymetrow:szok:malo, co?
czy sa jeszcze takie male dzieciaczki, czy tylko moja taka?

a jak z waga?
Olivka na normalnej, doroslej wadze wazy 10 kg, i tez mi sie wydaje, ze to malo:-(
tigger moja waży 10kg tylko po mojej nic nie widać tej wagi bo rozchodzi się na długość:-D
 
no to mnie uspokoilyscie:-)Olivka od jakiegos czasu przystopowala mocno z waga i myslalam, ze to cos niepokojacego, ale widze, ze inne dzieciaczki podobnie:tak:

tym bardziej, ze zawsze miala podobna wage do Natalki (chociaz wzrost inny;-))
 
no tak, tylko moje dziecko w grudniu wazylo 9600 i jak zobaczylam, ze teraz wazy 10, to sie zaniepokoilam, ze za malo przez tyle czasu przybrala

a Tola ile wzrostu ma?


teraz dzieciaki juz beda tak wolno przybierac :-) gdyby przybieraly w tym samym tempie co na poczatku to w krotce mielibysmy male sloniatka :-D

a wzrostu ile ma moja to nie wiem :confused: u nas nie mierza :no:
 
reklama
witam moj synek wazy 11 kilo i mi sie wydaje ze duzo waga urodzeniowa 3400 a czytalam ze do roku powinny potroic wage urodzeniowa to chyba dobrze wazy
:-)
 
Do góry