reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą wasze dzieci

A moja waży niecałe 8 kg, bo przez tą chorobę w Sylwestra schudła i teraz nadrabia... A wzrost ok. 74, bo takie ciuszki nosi.
 
reklama
moja córcia schudła przez chorobę 1 kg:-( ważyła ponad 10kg a teraz ponad 9 kg:-( ma nóżki jak patyczki:-( mam nadzieję że szybko to nadrobi:sorry2:
 
ja sie nie moge doczekac kiedy moja osiagnie te newralgiczne 9kg a tu ciagle cos i nie moze dojsc do tej wagi :-D bedziemy do 3 lat wozic ja w foteliku tylem do kierunku jazdy :-D
 
Wika na koniec grudnia ważyła 9.800, teraz to ponad 10kg napewno. Będę musiała znów ją zważyć na domowej wadze tak orientacyjnie. A ciuszki ma na 80cm.
 
Vaneska tez kolo 9kilo (tak przynajmiej pokazuje moja waga domowa :sorry:ale wydaje mi sie ,ze moze wazyc wiecej :tak::-p) a mierzy 77-78 cm :tak::-)
 
Wojtek dzisiaj ( 11 miesięcy bez tygodnia) 9.340 gr i 77 cm. Wreszcie wskoczył nam na 25 centyl z wagą bo cały czas na 15 jechał!. Po chorobie na przełomie roku strasznie ruszył do przodu
 
reklama
Do góry