reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

Uciekam powolutku muszę sie szykować do gin.MIłEGO DNIA................:zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • 104.gif
    104.gif
    48,3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Ty, ja i jeszcze Wiola i Nikaa gdzieś są =tylko gdzie...
jak idą przygotowania do świąt?
mam troszkę sprzatnięte , jutro jedziemy po zakupy, w poniedziałek ubieram choinkę - żywą no i pierwszy raz Wigilia u mnie w domu - zawsze jeździliśmy do Mamy i Rodziców, a teraz wszyscy do mnie...:szok: troszkę mam tremę ale w końcu nie gotuję sama tylko podzieliłam się ta przyjemnością z rodzinką - każdy coś dowiezie i będzie ok
 
Przygotowania ruszą w sobote i w niedziele na razie wszyustko wysprzatane i troche ugotowane a reszta w tyle.W sobote bedziewmy dziełac z mama a w niedziele nie bedzie mnie a pewnie beda ubierac choinke no cóz jak wróce to przynajmniej ja spryskam sztucznym sniegiem haha:-D
Moze cos dzisiaj dla was wyczaruje ale nie zapeszam wiec na razie ciiiiiiii;-)
Szkoda ze nie udało nam sie Anetko pogawedzic ucałuj Moniczke odemnie i Kubusioja:tak:
Wioletko
Niko co sie ukrywacie haha:-)
Wiolu moge dodac Twoje zdjecie?
Olcia do ciebie to samo pytanie:tak:
 
reklama
Do góry