reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

Pojawiam się i zniakam Kasieńko- jak to w pracy- nie zawsze mogę pisać z Wami.
Kasieńko -możesz dodać moje zdjęcie, ale chyba nie wkleiłam żadnego ładnego, wkleję- może dziś albo jutro jakieś inne , może okaże się lepsze- dobrze? Poczekasz?
 
reklama
Wiem ze jesteś w pracy ale mówisz ze ciągle cię namierzam a ja to taki detektyw haha
Wiola mam twoje zdjecie odkopane w komputerze te co wklejałaś na forum i są naprawde swietne.
I tu pisze i tam haha:tak:
 
Doda
(mel.z Zuzi lalki nie duzej)
"Dooooda, lacha niemłoda,
i na dodatek ma styl jak szmateks,
Dooooda, silikonoooowa
Ma żabi powab i w główce same zło.

Dooooda, mielim ją obaj
ja i pan Noooowak
na schodach w klatce meeeeej,
Doooooda - weź ją odproooowadź
sam na przystanek - to dla mnie wstyd że heeej" :tak:;-)

 
No to jestem juz i hm................będe pić glukozę wrrrrrrrrrr:wściekła/y:, a myślałam,że mnie to ominie kurcze no eh............:wściekła/y: a dzidzia jak to dzidzia :szok:znów sie schowała i nadal nie wiadomo kto to........dzidzia zwycięzyła już więcej się nie pytam o płeć eh.......o !!!!!!!!!!!:szok::szok: Gin.powiedziała,że mam szyjkę bez zmian czyli nadal skrócona i skrzywioną na dodatek :szok::szok: Znów przytyłam.....1kg ło matko mam juz 10kg na + :szok::szok: normalnie klops sie robie...........;-);-) Nadal mam brac aspargin.:-p Dzidzia pewnie słyszy,że o niej pisze ,bo dostaje z boku takie kopniaki,że ałłłł.........:baffled:
 
No to jestem juz i hm................będe pić glukozę wrrrrrrrrrr:wściekła/y:, a myślałam,że mnie to ominie kurcze no eh............:wściekła/y: a dzidzia jak to dzidzia :szok:znów sie schowała i nadal nie wiadomo kto to........dzidzia zwycięzyła już więcej się nie pytam o płeć eh.......o !!!!!!!!!!!:szok::szok: Gin.powiedziała,że mam szyjkę bez zmian czyli nadal skrócona i skrzywioną na dodatek :szok::szok: Znów przytyłam.....1kg ło matko mam juz 10kg na + :szok::szok: normalnie klops sie robie...........;-);-) Nadal mam brac aspargin.:-p Dzidzia pewnie słyszy,że o niej pisze ,bo dostaje z boku takie kopniaki,że ałłłł.........:baffled:
No Kornelko to gratuluję dobrego stanu ciąży:) A 10kg na + to i tak mało, bo masz już bliżej niż dalej do rozwiązania (ja przytyłam 20kg).
Przykro mi z powodu picia glukozy, słyszałam, że to niedobre...Sama tego nie miałam:)
A o płeć dzidzi nie musisz się głowić...Ja też nie wiedziałam co mi się tak na prawdę urodzi i szczerze mówiąc, kiedy dzidzia się rodziła, to ciekawość czy to chłopiec czy dziewczynka trochę odwracała moją uwagę od bólu. A jakie zaskoczenie było jak okazała się chłopiec (myślałam, że będzie dziewczynka, ale ja się zawsze mylę):)
 
reklama
KASIU w dupsko mi to poszło i juz sie w spoenie nie mieszcze hahhha dobrz,ze jest zima DDOTTY tez słyszałam o tej glukozie i jak ona mi pow.to sie spytałam czy musze tak odruchowo hahahah.A co do wagi to może szybciej schudne po.Dzisiaj byłam w komisie i kupiłam takie super ciuszki i na dodatek różowe tak mi sie spodobały :-):-):-)
 

Załączniki

  • dzidz 6.JPG
    dzidz 6.JPG
    52,3 KB · Wyświetleń: 13
  • dzidz 10.JPG
    dzidz 10.JPG
    48,9 KB · Wyświetleń: 14
  • dzidz 5.JPG
    dzidz 5.JPG
    53,3 KB · Wyświetleń: 13
Do góry