reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

Witam Dorotko i małe Olasiatko.
Chciałam ci juz dawno powiedzieć że te ostatatnie zdjęcie Olasia w podpisie jest cudne:tak:
Oh witaj Kasiaczku i Kubutku:)
Dzięki, zrobiłam to zdjęcie ostatnio, bo odkąd Olaf ma ząbki to tak zawija waresie i sobie ją tak podgryza:)
A co tam u Kubusiaczka?? Pisałaś, że ma problemy z wypróżnianiem, czy już wszystko ok??
 
reklama
KASIU w dupsko mi to poszło i juz sie w spoenie nie mieszcze hahhha dobrz,ze jest zima DDOTTY tez słyszałam o tej glukozie i jak ona mi pow.to sie spytałam czy musze tak odruchowo hahahah.A co do wagi to może szybciej schudne po.Dzisiaj byłam w komisie i kupiłam takie super ciuszki i na dodatek różowe tak mi sie spodobały :-):-):-)
Nie musisz martwić się wagą kochana...Spróbuj schudnąć w Anglii, na tym paskudnym- chemicznym żarciu, ja do tej pory walczę z kilogramami:baffled: Koleżanka tu w ciąży przytyła ok 50kg (tak aż tyle). Karmiła przez rok piersią i nic nie schudła (po porodzie ważyła 105kg), pojechała na 3 tyg. do Polski i od razu schudła 6kg...
A co do ciuszków to rzeczywiście są prześliczne:) No cóż jeśli wyjdzie chłopczyk to będą w sam raz na drugą dzidzię, albo na prezent dla znajomych spodziewających się dziewczynki:) Nic w przyrodzie nie ginie...Mi koleżanka też (jak byłam w ciąży) sprezentowała różowe śpioszki i co...Do tej pory je mam, bo ta sama dziewczyna teraz spodziewa się dzidzi, ale to też chłopiec.
 
Niestety mimo picia cherbatek nie może się wypróznic nawet daje mu sama wodę przegotowana ale nic z tego.Chociaż brzuszek ma miękki.I o dziwo miał jeść o 17 a jeszcze śpi dobrze niech mu żołądeczek i brzuszysko odpoczywa.:-D
 
Niestety mimo picia cherbatek nie może się wypróznic nawet daje mu sama wodę przegotowana ale nic z tego.Chociaż brzuszek ma miękki.I o dziwo miał jeść o 17 a jeszcze śpi dobrze niech mu żołądeczek i brzuszysko odpoczywa.:-D
Może w końcu przestawił się na rzadsze jedzenie??
Ale skoro ma miękki brzuszek to nic na pewno się nie dzieje. Niemowlęta mogą nie robić kupki nawet do kilku dni, zwłaszcza te, które są na diecie tylko mlecznej...
 
DDOTTY mi taka waga nawet służy słyszałam od niektórych że nareszcie mnie widać hahahahah:tak::tak: a, co jak bedzie chłopiec to na różowo go ubiore o :-D:-D nie chciało się ujawnić to będzie na różowo hhahahaah ;-);-);-)
 
Może w końcu przestawił się na rzadsze jedzenie??
Ale skoro ma miękki brzuszek to nic na pewno się nie dzieje. Niemowlęta mogą nie robić kupki nawet do kilku dni, zwłaszcza te, które są na diecie tylko mlecznej...

On jest tylko na produktach mlecznych,kleik kaszka mieszam mu mleko z kleikiem lub kaszka i wtedy się najada doktor nic nie mówiłam bo by mnie zlinczowała ale to jest jedyny sposób żeby on sie najadał:tak:
 
Cześć Dziewczęta. Ja na trochę.
Kornelko glukoza nie jest zła, jest tylko bardzo bardzo słodka. Z Hubuniem wypiłam ją tak jak kazali glukoza+woda, a teraz położna poradziła mi żeby wcisnąć pół cytryny, nie wpływa to na wynik badania a smakuje lepiej. Wcisnęłam ćwiartkę cytryny- pychotka- smakuje jak napój. Wynik wyszedł dobry.
Śliczne ciuszki.
Spróbuj z cytrynką, naprawdę dobre to.
Szkoda,że jeszcze nie znamy płci maleństwa.
Ja idę na początku stycznia na usg, ciekawe co tym razem dzidzia ma między nóżkami. Mam nadzieję że pokaże.
Kasieńko- co z Twoją nóżką?
Ddotty Olaś jest coraz śliczniejszy. Oj będziesz mamuśka miała kolejkę kandydatek na synowe.
 
reklama
WIOLETKO ja juz się poddałam mam uparciucha i nie da sie ukryć :wściekła/y::wściekła/y::tak:
Mam zwolnienie do 18-ego i musze mieć już wynik jak u niej pójdę,ale nie widzę się jak mam wyjść na czczo :no::no: Może twoja dzidzia nie będzie taki wstydnis i sie ujawni bardziej ;-)
 
Do góry