reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
ja jeszcze mam trochę spokoju,chłop na treningu ,dzieciaki wróca dopiero o 20 ,byli z ojcem u jego rodziców na weekend,oczywiście mieli wrócić wczoraj bo dziś szkoła,ale jak to mój były ,zawsze mu coś wyskoczy pilnego, jeszcze jak dziś dzwoniłam w południe to nie wiedział o której mają pociąg powrotny, no myślałam ze go rozszarpie , jest strasznie nieodpowiedzialny:wściekła/y:
u mnie porzadki świateczne powoli mają sie ku końcowi,ale pewnie i tak nie zrobię wszystkiego co sobie zaplanowałam, w piatek jeszcze ostatnie zakupy i szykowanie pyszności w kuchni ,muszę sie najeść na zapas wszystkiego czego później przy karmieniu nie będę jadła;-) wigilię najpierw mam u siebie w domku,przyjdą moi rodzice i siostra a później idziemy tradycyjnie do kuby rodziców,w święta pewnie polatamy to tu to tam:tak:ciekawe jak waga po świętach:szok:
Wioletko ja jeszcze nie mam takich problemów z pokarmem jak TY, czasem jakaś kropelka się pokarze ale sporadycznie
 
ULKA po świętach pewnie dosć dużo nam przybędzie kilogramów ;-) No to nasze świeta takie na spokojnie ( dla niektórych) bez dzidziuśków :) Ja choinki nie mam stwierdziłam ze w tym roku nie potrzebuje jeszcze,ale na przyszły to już tak :tak:
 
no ja choinkę juz przyniosłam z piwnicy (sztuczną) ale czekam za dzieciakami i razem ubieżemy, a wczoraj oglądałam żywe drzewka i jestem "chora " na żywa choineczkę wiec chyba jutro pojedziemy kupić :-)
dziś mi sie rodzinka powiększyła, chomiczka ma 6 maluszków,ale numer mówie wam nawet nie wiedzieliśmy ze będzie miała małe, taka malusia była, a ja jedno w bzruszku noszę i jestem taaaka duża,mój chłop sie teraz ze mnie śmieje że chyba przesadziłam z tym rozmiarem brzucha:-D
 
No niema to jak zywa choinka łasnie pachnie,ale potem fajnie gubi igiełki.:-) Ale drogie sa choinki żywe.To rodzinka ładnie sie powieksza :-):-)
 
reklama
Cześć Dziewczynki.
Miłego dnia.
Co sie dzieje powiedzcie? czy to brak czasu czy coś innego wpłynęło na to,że tak żadko zaglądacie na forum? Szkoda byłoby stracić te przyjaźnie.
 
Do góry