reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
witajcie laseczki :) ja dziś tak na wyrywki przy kompie bo coś słabiutka jetsem, mój chłop trzy dni imprezował a ja mam kaca, czy to możliwe???
Olciu trzy tygodnie to dość długo jak na pępuszek ,ale jeżeli jest suchy, nic się nie sączy to najważniejsze, a położna juz do ciebie nie przychodzi?,wiesz fachowe oko to najlepiej oceni
Wioletko ja już 80 kg na liczniku, przed ciażą 65 ,to sobie wyobraź jak się czuje ale i tak podoba mi sie mój brzusio, i raczej wszyscy mi mówięą ze ładnie wyglądam i ze nie widać tych kilogramów, n oale ja je czuje na co dzień, szczególnie jak wejdę kilka razy na dziennie na trzecie piętro :)
 

tak już fajnie świątecznie sie robi dookoła, jeszcze tylko tydzień i zaczniemy świętować ,no ale wcześniej ten świąteczny galimatias, ufffff
 
juz bralam, a nie chcę brac za duzo leków,.... już i tak jest lepiej niż jak wstałam. Szczerze mówiąc to wstawać mi sie nie chciało ale trzeba było, bo kto zająłby się dzieckiem?? :(
Tna bank na pogodę.... jestem meteopatą... ;/
 
ula u mnie to już wiekszosć sklepów ze światełkami, pełno choinek...
Ale ja ubieram dopiero w niedzielę:)
A 12 stycznia mam kolędę:(
Teraz juz uciekam, bo mnie znów plecy bolą.
Miłego dnia Wam:)
 
reklama
Uleńko ale Tobie zostało 60 dni a masz dopiero 15 kg. a mi deko więcej a mam juz +12 kg.
Tak Ulcia - ja też czasem mam kaca- to wszystko przez chuchanie- oddech takiego delikwenta raczej fajny nie jest, a jak głowa boli taką żonę śpiącą w pobliżu! Ocho.
 
Do góry