reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
Natalko nie przesadzj, robota nie zając nie ucieknie, a Twoje samopoczucie teraz jest bardzo ważne, ja wiem ze masz wrażenie że góry możesz przenosić ,ale uwierz mi ,tak nie jest ;-) ja np dziś tylko zmieniłam pościel i już dostałam zadyszki, a jak sie rano obudziłam to myślałam ze chocho, co to ja dziś nie zorbie, no i teraz siedzę przed kompem i sie relaksuje bo jeszcze trzeba jakieś zakupy zrobić i obiadek i już się martwię jak sobie z tym poradzę, a jeszcze trzy godziny temu.....no niestety ciąża ma swoje prawa :tak:
 
nie umiem zrobić w podpisie suwaczka RATUNKU nic się nie chce wkleić!!!!!!!!!!!!!!!

:baffled:
Anetkokochana Witaj:)
W podpisie na tym forum możesz wkleić tylko 5 obrazków (suwaczki, zdjęcia i gifki), na więcej niestety nie można sobie pozwolić...W kwestji znaków też nie jest za wesoło- tylko 500...
Serdecznie pozdrawiam:-) Ucałowania dla Monisi
 
Hej dziewuszki!
Faktycznie jakas cisza przedswiateczna ale dobrze przynajmniej zaleglosci nie mam.
Zaraz ide spac bo udalo mi sie wreszcie uspic Dorcie a spalam dzis 5 godzin i padam.
Wczoraj lekarka dala mi skierowanie na przeswietlenie i do poradni wad postawy powiedziala ze jak bedzie cos powaznego z ta moja koscia to do szpitala. Brrr na pewno nie!:no: Juz mam tego dosc jak w miare krocze sie zaczelo goic to dostalam uczulenia od tantum rosa i umieram. Myslalam ze na swieta to juz bede smigac a tu dupa. No pozalilam sie, dobrze ze Was mam.
Co do poloznej to byla raz i chyba wiecej nie bedzie.
A pepuszka przestalam smarowac spirytusem bo zaczela leciec krew i przeszlam na gencjane (czy jakos tak) terez znowu smaruje spirytusem. Juz bym tak chciala zeby odpadl bo to nie ma zartow.
No to sobie pospalam :-( a moze i dobrze to nocke cala przespi...
 
:-)Witaj Olci@:)
5 godzin snu to i tak dobrze...Olo jak miał 3 tygodnie to jadł co 2 godziny, a noce to już na cycu non stop...Grzeczna ta Twoja Dorcia, tylko pozazdrościć kochana:-)
Przykro z powodu Twoich bóli związanych ze szwami...A pempuszek Dorci radziłabym jak najczęściej odkrywać (szybciej się goi jak ma przewiew). No i poza tym krewka leci czasem i nic się nie da zrobić. Nie martw się kiedyś musi się wszystko w końcu zagoić
Trzymaj się cieplutko i ucałuj moją imienniczkę- Dorotkę
:happy2:
 
Dziekuje Ddotty za mile slowa. Fakt jest grzeczna wczoraj np spala od 21 do 4 i od 5 do 8. Dzis strasznie marudzi wiec pewnie tez ladnie nocke przespi. A jak tam nasz przystojniaczek z pieknymi oczkami nie dokucza mamie:)
 
reklama
Do góry