reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile na "+?" czyli jak przybieramy na wadze...

oj trudne,trudne:no: dlatego sobie teraz nie zaluje,tzn nie obrzeram sie jak swinia,ale jeszcze delektuje sie rzeczami,ktore po porodzie napewno beda zabronione.Dzisiaj mnie tesciowka pocieszyla,ze z niej zaraz po porodzie cala opuchlizna i brzuch zeszly i tak sie fajnie i lekko poczula i babki na oddziale nie mogly uwierzyc,ze ona dopiero co rodzila,wiec mam nadzieje,ze tak i u mnie bedzie,ale w sumie to sie zbytnio nie ludze:-(
 
reklama
A ja już nie tyję! Nawet lekko schudłam jakby o 0,5 kg, więc może w końcu tę opuchliznę zgubię...co do chudnięcia po porodzie, moja siostra po 3 tygodniach schudła 12 kg, czyli praktycznie wszystko co przytyła w ciąży:szok: Brzuch i inne nadmiary wyglądowe jej jeszcze zostały, ale przy mnie wygląda jak rącza łania, choć zawsze była sporo tęższa, więc i dla nas jest nadzieja....:-)
 
No tak, byle do porodu. Potem będzie wielkie odchudzanie:-):-):-)
Piękne te opowieści z cyklu 12 kg w 3 tygodnie, i tak będę sobie powtarzać:tak::tak:
 
A ja ostatnio, co sie wczesniej nie zdarzalo mam jakies dziwne uczucie pustki-czyt,. glodu w zoladku, ktory nawiedza mnie przy pierwszej nocnej wizycie w wc:baffled:musze zawsze cos przekasic bo inaczej zwariuje...pewnie nie przelozy sie to korzystnie na moja wage, ktore bede spr juz w srode na wizycie u lekarza-grrr:wściekła/y:
 
No ja mam +12 kg... i waga od 2 tygodni stoi... trochę się martwię bo nie mam wogóle apetytu i jedyne co w ciągu dnia potrafie zjeść to jedną kanapkę na siłę, żeby wziąść lekarstwa... to już pewnie z nerwów...
 
Ja na początku ciązy mialam sporo do tyłu, ateraz 16 kg na +. Pocieszakm sie tym, że jak rodziłam Matiego to na drugi dzień po porodzie miałam mniej o 12kg (wazyli mnie przy przyjęciu do szpitala) tylko, że z nim przytyłam 25 kg. Biorąc to pod uwage to może i tym razem cos około odejdzie po urodzeniu - w sumie waga dzidzi, wód płodych, łozyska to troszke bedzie. Potem zmniejszy nam się objętośc krwi i mam nadzieje, że zejdzie ta okropna opuchlizna, bo teraz to paluchów nawet zgiąc nie moge pożądnie.
 
mamusiasynusia obyś miała racje że po porodzie zejdzie he he ja zawsze narzekałam na swój wygląd i po porodzie chce zrzucic to co przybrałam podczas ciązy i to co mi zawsze przeszkadzało :tak:jak narzaie jestem bardzo zmotywowana ale co bedzie pozniej:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry