reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile na "+?" czyli jak przybieramy na wadze...

reklama
ja jak pisałam nie waze sie bo dopadnie mnie dół a jak narazie humor mi dopisuje he poza tym apetyt mam jak wilk i non stop jestem głodna to co mam robic nie jesc?:-D:-D:-D
 
jeść jeść
ja mówię, że to nie ja jestem głodna to moj syn co chwila chce coś przekąsić
już nawet nie wiem co mi się chce bo co chwila jakieś zachcianki albo samk na coś nieokreślonego:-)
i też się nie ważę bo po co;-)
 
ja dzisiaj pelna obaw zmusilam sie do wejscia na wage-stwierdzilam,ze to tak ostatni raz przed porodem.I jest 17kg +:szok::szok::szok: Tzn w porownaniu z ostatnim wazeniem 3 tyg temu to tylko 1kg wiecej,wiec nie jest tak tragicznie.Ale dla swojego pocieszenia mam nadzieje,ze juz za tydzien bede miala jakies 12kg mniej,jezeli sie sprawdzi,co tu niektore dziewczyny pisaly,ze i tak od razu po porodzie mozna.
 
to tak jak ja, opycham sie ciastem, owocami i modle żebym nie przekroczyła 17 kg na plus, dwa mam jeszcze w zapasie więc narazie sobie folguje:-)
 
reklama
Do góry