reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Myślałam, że będę straszaną seniorką na tym forum, ale jak przeglądałam wcześniejsze strony, to wcale nie jestem najstarsza. Mój synek był bardzo wyczekany. Najpierw szukałam właściwego dla niego taty, a jak już znalazłam, okazało się że mam problem z zajściem w ciążę. Kiedy zaszłam wreszcie, ku wielkiemu zaskoczeniu mojego gina, miałam 30 lat. Mateuszek urodził się jak miałam 31 i w tej chwili ma 13miesięcy. Ale ja chcę mieć jeszcze przynajmniej jedno maleństwo. Myślę że za jakieś 2 latka. Mam nadzieję, że teraz już nie będę miała problemów z zaciążeniem. :-)
 
Witam. Jestem tu nowa, ale mam nadzieję, że znajdę czas na aktywność. Kiedy urodziłam Jagódkę miałam dokłanie 33 lata i 3 dni- Ładny zestaw prawda?:-)
 
reklama
Do góry