reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
Miloszka urodzilam majac 25 lat, a Weroniczke majac lat 39. Kazda ciaza miala inny przebieg i kazde z moich dzieci jest inne. Synek : spokojny, opanowany, nie wyroznia sie niczym szczegolnym, choc w szkole i w zyciu osobistym radzi sobie swietnie. Coreczka : wszedzie jej pelno, dziesiatki pomyslow na minute, wyobraznia bardzo rozwinieta, ze nie nadazam za nia.
 
na początku myślałam że nie dam rady, ale wszystko jest kwestią organizacji. No i mało czasu dla siebie :-( Często jest tak, że Alicję karmię piersią i w międzyczasie czytam Adasiowi książeczkę, śpiewam albo rysujemy. Czasem jak jemy z Adasiem obiad muszę jednocześnie mieć na kolanach Alicję i ją bujać. Najgorzej jak mi jedno dziecko śpi a ja staję na głowie żeby go to drugie nie obudziło (w ciągu dnia). Tak poza tym nie ma źle :-)
ja was podziwiam bo nie dałabym rady.jedno płacze to i drugie zaczyna.ja chyba już na drugie dziecko się nie zdecyduje.nie wiem czy będę miała cierpliwość.jesteście super bo naprawdę dużo macie tej cierpliwości i siły.pozdrawiam
 
reklama
Do góry