reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ile lat miałyście?

Ile lat miałyście rodząc pierwsze dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    963
reklama
Ja mojego pierwszego (i jak dotąd jedynego) synka urodziłam mając 26 latek. Zabawne, bo to i tak wydawało mi się za wcześnie, tyle jeszcze chciałam zrobić zanim zostanę mamą. Teraz jednak wiem, że wtedy nie mogło mi sie przytrafić nic lepszego. :-):tak:Czasami tak jest, że najlepsze ''decyzje''podejmują się same;-)
 
Ja moje dzieciatko urodze w czerwcu i bede miec skonczone 26 i kilka miesiecy,to moje pierwsze,Gratulacje pociech i powodzenia przyszlym mamom
 
reklama
Ja kiedyś chciałam mieć pierwsze dziecko przed 30-tką, tak około 29 lat, ale potem zapragnęłam szybciej dzieciaczka i urodziłam jak miałam prawie 25,5 latek. I dobrze, że nie czekałam dłuzej, bo dopiero teraz bym gdzieś rodziła. A tak cieszę się moim skarbem juz prawie 2,5 roczku.:-)
 
Do góry