reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat miałyście?

Ile lat miałyście rodząc pierwsze dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    963
reklama
Ja sie urodzilam 21 grudnia i wtedy skoncze 28 lat,urodze dzidzie w lipcu,a we wrzesniu mam 6 rocznice slubu
 
Tymcio urodzil sie tuz przed moimi 26 urodzinami a Gabi urodzi sie w 27 roku mamy ;) Tata maluchow ma 30-ke ;D
 
moja córeczka Wiktoria urodziła się jak miałam 25 lat a drugie dziecko urodzi się jak będę miała 28 lat
 
Dziewuszki, mam 34 lata i we wrześniu urodzę dopiero pierwsze dzieciątko, a mam zamiar na tym nie poprzestać :)
 
Urodziłam mojego urwiska Martynkę, jak miałam 28 i pół latek, mój mężuś miał 27 i pół, a Martynkę zmajstrowaliśmy w czasie miesiąca miodowego :laugh:.A teraz mam 30 :p :-[ :D,.Parą jesteśmy już 11 lat, tylko coś do orzenku nam się nie spieszyło ;D.Pozdrawiam
 
reklama
Pierwszego synka urodziłam jak miałam 27 lat i 4 miesiące (rocznikowo 28), drugiego w wieku 29 lat i 7 miesięcy (rocznikowo 30). Ponad miesiąc temu urodziłam córeczkę, a w pażdzierniku będę świętować swoje 34 urodziny ;D . No i na tym chyba koniec ale nie zarzekam się.
 
Do góry