reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

Ale to dzierganie idzie wam dziewczyny w niesamowitym tempie a efekty rewelacyjne, czapeczki super a ten stroj dla dzidziusia powalil mnie. U mnie ostatnio cichutko bo wakacje byly ale mam zamiar od jutra brac sie do roboty:)
 
reklama
Asienko miasiak sliczny
Kasia ile tych sowek naprodukowalas w sierpniu, sliczne kolorki
Gastone no ci powiem ze na filmikach to latwo wyglada ale w realu to nie takie proste. moze dlatego ze cwicze na mniejszych koralikach a w tych wszystkich filmikach i tutkach sa ciut wieksze. bardzo ciezko jest zrobic branse w jednym kolorku- boziu taka platanina mi wyszla ze szokkkk. poxniej zmienilam na dwa kolorki tu juz wyszlo ciut lepiej.

Zapiecia kupowalam w sklepie internetowym Jolinka.pl i tak czekajá az udziergam jakoms branse he he. Koraliki kupilam z dziewczynami z wizazu bo tam organizowaly zbiorowe zamowienie i wychodzi taniej. Ale w sklepach internetowych z koralikami tez sa takie tyle ze nie ma takiego wyboru w kolorach. Najlepeij kupic koraliki Toho cwiczyc na wielkosci 6/0 a poxniej przejszc na mniejsze 8,0 lub 11/0 sa tez dziewczyny co robiá z jeszcze mniejszych ale tu juz mozna oslepnac:-D
 
Ja mam tez instrukcje na pdf.

https://docs.google.com/viewer?a=v&...jMS00MDdjLTliN2UtZWY2ZDI5MzZjMzU5&hl=pl&pli=1
Ja sie szybko za te koraliki nie zabiore bo moje dziewczynki jeszcze za małe i boje sie ze zezra:-S Nie spieszy mi sie.
Kurcze tyle mam projektow w glowie, tyle zapału a czasu brak.
Jedyne co dziergam to czapki :D
Ostatnio zrobilam bolerko.Sliczne wyszlo tylko zle wymierzylam rekawy, i sprulam.Ale i tak na probe robilam.
Chce jeszcze getry porobic dziewczynkom, jeszcze z trzy komplety vzapek na zime ( mamy juz dwa:D), Mankowi zrobilam jedna, i jesxcze z dwie planuje.
Poza tym torebeczki dla dziewczynek, kapciuszki , husteczki i wiele innych :D
A gdzie moje pomysly na szycie? Doba za krotka:-((
 
Gastone robiłaś już te chusteczki dla dziewczyn? pokaż fotkę jak to wychodzi, a jak wiązanie z tyłu - zatrzask (napa) czy wiązanie? masz jakiś schemat do tego?

KasiaGot, śliczne te czapki sowy:tak: a powiedz mi jak robiłaś tego kwiatka w tej różowej czapce?

Asienka, super czapka! pięknie się prezentuje.
 
Gastone o kurka jakie plany;-)szydelkowe.
U mnie tez mnostwo pomyslow po glowie krazy co by mlodej zrobic na szydelku do tego bizu ze mnie teraz szlak trafia ze musze sie pakowac:wściekła/y: a wolalabym sobie robotkowac:tak:
Tez sie z tego kursu uczylam, gdzies jeszcze mam krotki filmik do tych sznurow.
 
Jedna z moich rzeczy "must have" gotowa, jetsem bardzo zadowolona z tej chusty.

Dziewczyny mam takie pytanie do was. Czapeczki jak robicie to podwójną nitką czy pojedyńczą?
 

Załączniki

  • IMG_0247.jpg
    IMG_0247.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 55
Barmanka chustki zamierzam zrobic dopiero:-))
I nie wiem jeszcze jak :D

Arlecik powiedz jak sie robi taka chuste?

KasiaGot kiedys sie zasstanawiałam nad krosnami.
Łatwe sa w urzyciu? Jest instrukcja jakas? Wzory kwiatow jak robic?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry