reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HIT czy KIT? Nasze opinie.

Straciatella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2013
Postów
1 248
Podpatrzyłam ten temat na innym wątku i stwierdziłam, że to bardzo fajna sprawa!
Czy macie jakieś swoje hity? Kosmetyki dla dziecka, pieluszki, kosmetyki dla siebie?
Albo czy natrafiłyście na coś, czego nie możecie polecić najgorszemu wrogowi?

Ja ze swojej strony mogę polecić laktator elektryczny madeli, z czego totalnym kitem okazał się ten ręczny z AVENTU.

No i butelki tomme tipee - rewelacja :happy2:
 
reklama
oj tak reczny z awenta to koszmar..
też zgadzam się z butelkami tomme tipee, ale rownież z lovi;)
i pampersy z biedronki DADA najlepsze;)
 
A u mnie ręczny z Aventa się sprawdził :) w szpitalu elektryczny nie dawał rady, a ręcznym odciągałam bez problemu.
Dady w ogóle mnie nie przekonały, są twarde i odciskują się na pupce. Wiele moich koleżanek jest zadowolonych, ale osobiście nie polecam.

Ze swojej strony mogę polecić Balneum do kąpieli dla Maluszków z problemami skórnymi :)
 
Ja z pampersów polecam pamper. Jak dla mnie najlepsze, od innych moje dzieci dostają krostek na pupie. Z kosmetyków dla niemowląt to od razu po urodzenia HiPP, a od 1 miesiąca życia gaga. Dla kobiet w połogu i po porodzie polecam płyn do higieny intymnej "Perfecta mama" - używałam i jestem zadowolona :)
 
Ja może powiem to co kolezanka stosuje co radziła hmm butelko Avent pampersy dada;-) więcej grzechów nie pamiętam raczej będę sięgała radom ;-)
 
Ja serdecznie polecam po porodzie płyn do higieny intymnej Lactacyd ! Super łagodzi i pomaga w regeneracji. U mnie sprawdził sie na 100% wraz z Tantum Rosa sprawiły cuda:tak:
 
ooo tak, tantum rosa!!
Ja miałam mieszanke z nantum rozcienczone w wodzie i przelane do butelki 0,5 ml z tym dziubkiem do picia :-D jaka ulga byla...
pomógł mi też octenisept. A byłam szyta na wszystkie strony.
 
Ja jako niania i mam jakies doswiadczene moge polecic z czystym sumieniem pompersy i kosmetyki z rosmana sa super a nie sa drogie. Kitem jak dla mnie jest sudokrem bo on wogule chyba nie dziala zato hitem i eybawieniem w pielegnacji jest maka ziemniaczana od odpazen po alergie w wysypki skorne. A i super mi sie jezdzilo przez ten czas wozkiem espiro atlantik jest naprawde pozadny. Jak mi sie cos przypomni to napisze ale i z checia poczytam
 
reklama
Do góry