reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

reklama
Ja mam posterisan można ją brać w ciąży. na razie efekty są takie że przestałam krwawić i nie szczypie mnie a to juz coś. Pozatym lepiej sie poradzić lekarza :tak:
Codo śliwek no pewnie działają ja na szczeście aż tak źle niemam ostatnio wyjątkowo "lekko" odbywają się wizyty w toalecie. :)
 
Ja mam maść PROCTO-HEMOLAN koszt ok. 20 zł, użyłam 3 razy i wszystko minęło (przynajmniej na razie), ale tak sliwki trzeba ograniczyć bo organizm sie do wszystkiego przyzwyczaja, można też już w krytycznych sytuacjach użyć czopki glicerynowe przy zaparciach, ale żadnych innych w ciązy nie polecam:-)!!!!
 
Ja miałam (jak dla mnie) straszne hemoroidy w ciąży. Nie mogłam siedzieć, leżeć, chodzić. Żadne czopki nie pomogły ani maści. Dopiero gin przepisał mi DETRALEX i już po 3 dniach stosowania normalnie funkcjonowałam.
 
Mnie lekarz powiedział, że DETRALEX jest za mocny i zapisał maści posterisan i mocniejszą proctoglivenol (ale tę drugą można stosować maksymalnie dwa tygodnie, potem wymagana jest przerwa). I pomogły obie maści. Polecam ;-)
 
czy to paskudztwo zaczyna się pieczeniem w trakcie wypróżniania?:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jeśli tak to właśnie mnie dopadło. od tygodnia mam takie dolegliwości, prawie za każdym razem, krwi brak, zaparć tez nie mam mimo zażywania żelaza. ale piecze tak, ze boje się do toalety chodzić:wściekła/y:
i jeszcze podpowiedzcie do jakiego lekarza z tym się udać
 
U mnie również pojawiły sie hemoroidy i również przez zaparcia ja używałam czopków glicerynowych, hemoroid nie był bolesmy tylko krwawił, jestem dwa tygodnie po porodzie i narazie nie mam z nimi problemów mam nadzieje ze nie powróca
 
Asieńka-od żelaza mogą być zaparcia? Ja też biore żelazo bo miałam mały niedobór.. a objawy mogą o tym świadczyć wiem to nieprzyjemne.. najlepiej idź do lekarza niech ci jakąś maść przepisze nim sie krew pojawi..
 
reklama
Do góry