reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A słuchajcie, ja wiem, że to jest nie na temat ale mam dylemat, nie związany raczej z ciążą. Może nie wyrzucicie mnie z forum za to pytanie. Czy macie może porównanie jeżeli chodzi o kuchenki? Bo my się teraz przeprowadzamy i stoimy przed dużym dylematem czy wybrać zwykła, poczciwa gazową czy indukcyjna? Nigdy nie miałam styczności z indukcja, więc nie wiem jak się na niej gotuje.
Ja mam indukcyjna Bosch i nie zamienilabym juz na gazowa. Podgrzewa sie lub zagotowuje w mig, mozesz sobie ustawic gotowanie na czas, samo sie wylacza. Aaaa i szybko sie myje, bo nie ma zakamarkow. Dla mnie same plusy :-) Minus - jak nie ma pradu, nic nie ugotujesz.
 
A więc tak, jeżeli kogoś interesuje jakaś pieczeń, szynka czy boczek czy cokolwiek innego. To nasz przepis mniej więcej jest taki, że nacieramy mięso mieszanka przypraw, różnych, wedle uznania, na pewno czosnku dajemy dużo w ząbkach, bo lubimy. Stoi to mniej więcej dobę lub dwie w lodówce. Potem mój Bartek mówi, że zawszę delikatnie smaży na patelni, że wtedy jest soczyste. Raz z jednej raz z drugiej strony chwilę. Potem w folię aluminiową i do piekarnika na 180 stopni około godzinę.
Dla mnie bobas, dziś wyszła idealnie [emoji16]a jutro albo pojutrze robimy ten ala gryros [emoji16] już nazwę zapomniałam
Mi zawsze mięso takie wychodzi za suche[emoji16]ale zrobię tym patentem[emoji16]ja też zrobię to co reqiem pisała ale za jakiś tydzień bo wczoraj frytki dziś pizza i robię detox[emoji16]
 
A słuchajcie, ja wiem, że to jest nie na temat ale mam dylemat, nie związany raczej z ciążą. Może nie wyrzucicie mnie z forum za to pytanie. Czy macie może porównanie jeżeli chodzi o kuchenki? Bo my się teraz przeprowadzamy i stoimy przed dużym dylematem czy wybrać zwykła, poczciwa gazową czy indukcyjna? Nigdy nie miałam styczności z indukcja, więc nie wiem jak się na niej gotuje.
Indukcję ma moja znajoma chwali sobie ale ja mam zwykła gazowa i nie mam porównania[emoji6]
 
reklama
Do góry