reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dziewczyny ze Szczecina a gdzie planujecie połówkowe bo mi wszyscy polecają na Wojciecha Diagen a 6 lat temu byliśmy obok na Bogurodzicy w Darmedzie i ogólnie byłam bardzo zadowolona dostałam płytę z nagraniem i dokumenty z badania takie wydrukowane i tam też się wstępnie umówiliśmy.

Ja miałam w Szczecinie w Klinice PUM, płyty nie dostałam co prawda, ale wydrukowane badania łącznie ze zdjęciami owszem. Jestem bardzo zadowolona. Trzecie badanie, będę robiłam tam odpłatnie, chyba 29 października.
 
Ja też już po wizycie. Niestety muszę wrócić do leżenia, bo niestety szyjka zrobiła się pulchna. Jak nie będzie poprawy za 2 tyg. to czeka mnie pessar [emoji20]
Odpoczywaj i leż ile się da wiem po sobie że to ciężko ale jak trzeba to trzeba ja juz 2 razy leżałam w szpitalu bo robią mi się krwaki i po każdym razie mówią żeby dużo leżeć nie dźwigać i biorę 3x dziennie duphaston od 6 tygodnia ciąży. Będzie wszystko dobrze zobaczysz teraz 2 tygodnie odpoczywaj jak na wakacjach i poproś o pomoc w domu w gotowaniu żebyś nie musiała stać przy garach i trzymam mocno kciuki :)
 
reklama
Do góry