reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dziewczyny ze Szczecina a gdzie planujecie połówkowe bo mi wszyscy polecają na Wojciecha Diagen a 6 lat temu byliśmy obok na Bogurodzicy w Darmedzie i ogólnie byłam bardzo zadowolona dostałam płytę z nagraniem i dokumenty z badania takie wydrukowane i tam też się wstępnie umówiliśmy.
 
Ja ide do Diagenu,ale Darmed tez jest ok. Mysle,ze sa na rowni :)
Siostra była w Diagenie w grudniu i płaciła 290 zł ale nie dostała płyty tylko jeden dokument z pomiarami i tylko to przemawia mi na minus. Druga sprawa ze w Darmedzie 200 zł wołają a dodatkowo dostaje się płytę fajna pamiątka bo czasem oglądamy i pokazujemy synkowi :)
 
Dziewczyny ze Szczecina a gdzie planujecie połówkowe bo mi wszyscy polecają na Wojciecha Diagen a 6 lat temu byliśmy obok na Bogurodzicy w Darmedzie i ogólnie byłam bardzo zadowolona dostałam płytę z nagraniem i dokumenty z badania takie wydrukowane i tam też się wstępnie umówiliśmy.

Ja u Celewicza bo tam mam mojego lekarza, chodzę do Bączkowskiego :)
 
reklama
Ja też już po wizycie. Niestety muszę wrócić do leżenia, bo niestety szyjka zrobiła się pulchna. Jak nie będzie poprawy za 2 tyg. to czeka mnie pessar [emoji20]
 
Do góry