reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
a od kiedy można już czuć ruchy przy pierwszej ciąży? ?
ja mam pierwsza ciaze, ale tez jestem szczupła. Mam 18 tydzien i bardzo delikatne i tez nie codziennie ale cos czuje [emoji4] np teraz w tej chwili [emoji4] ale tylko jak leze spokojnie, czaaaasami w pracy jak siedze to mam wrazenie ze cos tam poczuje od czasu do czasu, ale tych akurat nie jestem pewna ze to dzidziol
 
ja mam pierwsza ciaze, ale tez jestem szczupła. Mam 18 tydzien i bardzo delikatne i tez nie codziennie ale cos czuje [emoji4] np teraz w tej chwili [emoji4] ale tylko jak leze spokojnie, czaaaasami w pracy jak siedze to mam wrazenie ze cos tam poczuje od czasu do czasu, ale tych akurat nie jestem pewna ze to dzidziol
To takie " muskanie " jakby [emoji4]
 
Kiedy dziecko jest w grupie ryzyka? Moj synek mial wiotka krtan po urodzeniu, w nocy ciagle wybudzal sie, machal raczkami i wygladalo to tak jakby z trudem lapal oddech. Kombinowalam wtedy z ukladaniem go wyzej, ale nie pomagalo.

Mój syn do dzisiaj ma wiotkość krtani. Nie pamietam żeby w nocy były problemy z wybudzaniem się jedynie miał duzy problem z uleganiem krztuszeniem się i wieczne zapalenie krtani
 
Ja zaczynam 17 tydzień czyli 16+0 I narazie ruchów nie czuje :(
Możemy sobie przybić piątkę ja też dzisiaj zaczynam 17tc[emoji16]Też nic nie czuję ,choć jakoś dwa dni temu poczułam coś dziwnego z prawej strony brzucha takie delikatne puknięcie ,tak jakby bąbelek w środku pękł ,tak sobie pomyślałam że może Tomuś daje o sobie znać, ale tak bardzo się nie nakręcam napewno to było coś innego[emoji6]Przyjdzie czas i na nas, już jest coraz bliżej [emoji4]
 
Możemy sobie przybić piątkę ja też dzisiaj zaczynam 17tc[emoji16]Też nic nie czuję ,choć jakoś dwa dni temu poczułam coś dziwnego z prawej strony brzucha takie delikatne puknięcie ,tak jakby bąbelek w środku pękł ,tak sobie pomyślałam że może Tomuś daje o sobie znać, ale tak bardzo się nie nakręcam napewno to było coś innego[emoji6]Przyjdzie czas i na nas, już jest coraz bliżej [emoji4]
Na pewno szybko minie i niedługo poczujesz :) ja niedługo zacznę 21 tydzień ..jak ten czas leci :) ani się obejżymy i już nasze maluszki będą z nami ;)
 
reklama
Do góry