reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

dziewczyny a ja mam dziś jakiś strach w sobie dziś. .. niewiem co jest ...w czwartek mam wizytę a już się boje :( ciesze się ciaza ale bardzo się boje ...staram się zawsze odsunąć te straszne myśli ale to siedzi gdzieś we mnie .... zaczęłam 18tc ...
 
reklama
Chyba wszystkie mamy obawy przed wizytami.
Mi glowa dzisiaj pęka. Fajnie, że jest chłodniej ale ból uciążliwy. Powoli robię sobie listę co będzie potrzebne dla maleństwa i sporo tego :rolleyes2:
 
Dokładnie mój też nie widział przeciwskazań, gdyby jakieś były to by przecież powiedział, szczególnie, że on z tych ostrożnych. Basen to tylko z cloteimazolum, współżycie po lekku i takie tam, a na piwo od razu powiedział, że do woli. Mama ginekolog też sama pije i "pozwala" więc nie wierze, że jest to szkodliwe. Szczególnie, że jak mówi Linoone nie pijemy tego litrami tylko raz na jakiś czas jedno czy dwa.
Nie bede zatem szukac dziury w calym :D
 
dziewczyny a ja mam dziś jakiś strach w sobie dziś. .. niewiem co jest ...w czwartek mam wizytę a już się boje :( ciesze się ciaza ale bardzo się boje ...staram się zawsze odsunąć te straszne myśli ale to siedzi gdzieś we mnie .... zaczęłam 18tc ...
A powiedz ,co powoduje twój strach ? Ja też mam często czarne myśli ,ale staram się je odpędzać
 
reklama
Do góry