reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

super :)
a w którym tygodniu jesteś? ?bo ja też mam na przedniej :)
U mnie teraz 17 tydzien i 3 dni. To druga ciaza. W pierwszej tez mialam lozysko na przedniej scianie i poczulam duzo pozniej. Ale moze nie nie wiedzialam czego sie spodziewac i dlatego nie wyczulam wczesniej. Wczoraj wieczorem jadlam sushi. Chyba dzidziolowi zasmakowalo, bo zaczal szalec [emoji1] Najlepiej czuc jak siedzi sie spokojnie, w bezruchu.
 
reklama
Dziewczyny ja mialam ostatnio sen erotyczny z dyrektorem jakiegos banku
Ze zrobilam awanture najpierw o cos a potem erotyka weszla. [emoji85][emoji85][emoji85][emoji87][emoji87][emoji87][emoji87] matko kochana i skad to?[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Reqiem wygralas ta opowiescia [emoji16] [emoji16] [emoji16]
 
Hej ;) Mam nadzieję że nie jest jeszcze za późno żeby do Was dołączyć :) Mam na imię Kinga, 26 lat, mieszkam na podkarpaciu a to moja pierwsza ciąża. Termin porodu na 5 stycznia, prawdopodobnie dziewczynka, ale czekamy do połówkowych żeby się upewnić :)
O ile to nie problem mogę prosić o dostęp do zamkniętego wątku? Nie lubię się za bardzo udzielać na forach ale lubie Was czytać i widzieć że macie te same problemy i obawy ciążowe co ja [emoji14]
Witaj :) Kinga to jedno z imion, ktore rozwazam, jesli bede miala dziewczynke :)
 
Myślicie, że jak już urodzimy to wątek ucichnie czy bedziemy dalej pisać ? Kurde troche sie juz przywiazałam, a to gdzie do stycznia jeszcze [emoji14][emoji14][emoji14] wiadomo, że bedzie mniej czasu, ale chyba takie watkie nie umieraja po porodach co?

Mam nadzieję, że dalej będziemy pisać :-)
Moja siostra była na wątku kwietniówek 2016 i dalej dziewczyny że sobą piszą a dzieci mają już pokończone 2 latka :-) przeniosły się tylko ma zamknięta grupę na fb

Ja pije jedna kawę dziennie, czasem dwie ale ja pije mleko z kawą [emoji23]
 
Myślicie, że jak już urodzimy to wątek ucichnie czy bedziemy dalej pisać ? Kurde troche sie juz przywiazałam, a to gdzie do stycznia jeszcze [emoji14][emoji14][emoji14] wiadomo, że bedzie mniej czasu, ale chyba takie watkie nie umieraja po porodach co?


pisze z Wami dopiero od kilku dni a już się tak przyzwyczaiłam ze bardzo często zaglądam tu :) fajnie by było to utrzymać ;)
 
U mnie brak ochoty na kawę był objawem ciąży (oczywiście nie skojarzyłam tego, tylko zwaliłam winę na nowy ekspres :) ). Od tego czasu zdarzyło mi się moczyć dzioba w mrożonej kawie, ale dosłownie parę łyków. Wczoraj i dziś wypiłam najsłabszą. Chyba podnoszę sobie nią ciśnienie w te upały.
 
reklama
Dziewczyny doradzcie jakiś patent... Od kilku dni mnie boli głowa a dokładniej prawa skron mocno pulsu je. Nie cały czas tylko falami. Wydaje mi się że to może od zatok ale nie jestem pewna. Mam wodę morska i fixin do plukania zatok i nic. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobic??? Chyba że to nie zatoki to co? [emoji20]
 
Do góry