reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Myślicie, że jak już urodzimy to wątek ucichnie czy bedziemy dalej pisać ? Kurde troche sie juz przywiazałam, a to gdzie do stycznia jeszcze [emoji14][emoji14][emoji14] wiadomo, że bedzie mniej czasu, ale chyba takie watkie nie umieraja po porodach co?
Ja byłam na wątku wrzesień 2012 i bardzo długo ze sobą pisaliśmy, razem wyprawiałyśmy dzieci do przedszkola tylko że już na grupie zamkniętej na fejsbuku. I rok temu gdy jeszcze posiadałam tam konto to grupa była.
Teraz co niektóre dzieciaczki dalej widzę, z tym że na Instagramie :-)
 
reklama
Nie nie, na pewno nie ma ani grama alko w tych 0.0
Pytałam lekarza, a słynna mamaginelolog tez mowi ze mozna pic bez obaw. Ale tylmo te 0.0 no sa tez te niby bezalkoholowe, maja do 0.5%
Ponoc nawet słód jeczmienny jesy zdrowy [emoji848]
 
Myślicie, że jak już urodzimy to wątek ucichnie czy bedziemy dalej pisać ? Kurde troche sie juz przywiazałam, a to gdzie do stycznia jeszcze [emoji14][emoji14][emoji14] wiadomo, że bedzie mniej czasu, ale chyba takie watkie nie umieraja po porodach co?
Na lipcówkach 2017 dalej piszemy :) co prawda tylko jakaś 1/3 dziewczyn, ale fajnie powymieniać się wrażeniami ;) ostatnio spotkaliśmy się na roczek, tzn warszawskie dziewczyny, także jak będą chętne to wątek na pewno nie zginie :)
Dziewczyny nie martwcie sie o miejsce od lat najmniej dzieci rodzi sie na zime wiec na nas beda czekac utesknieniem
Heh, też tak słyszałam. Jak rodziłam w lipcu, to właśnie czytałam że w lipcu rodzi się najwięcej dzieci. A i tak bez problemu dostałam się na najbardziej obleganą porodówkę w Warszawie ;) także mam nadzieję, że teraz też wejdę bez kolejki.
Dziewczyny, czy ma ktoras z was alkomat i robila test po wypiciu piwa 0%? Bardzo mi zasmakowalo i nie wiem czy sobie wmawiam czy faktycznie czuje sie po nim inaczej [emoji848]
Ja pije tych 0,0% dość sporo teraz i nigdy nie miałam nic w wydechu. Także sobie chyba wmówiłaś ;)

@requiem słód pobudza laktacje :)
 
Myślicie, że jak już urodzimy to wątek ucichnie czy bedziemy dalej pisać ? Kurde troche sie juz przywiazałam, a to gdzie do stycznia jeszcze [emoji14][emoji14][emoji14] wiadomo, że bedzie mniej czasu, ale chyba takie watkie nie umieraja po porodach co?
Jakiś czas temu czytałam styczniowe mamy 2018 i 2017 na innym forum, ale żaden po porodzie nie przetrwał. Dziewczyny też sobie obiecywały, ale może u nas bd inaczej ;D
 
No zobaczymy ja też bym chciała żebyśmy dalej tworzyły grupę tylko z tym fb różnie bywa bo nie wszyscy to mają:( ciekawe czy gdzieś indziej można by było zrobić nasz wątek.
 
Czesc. Jestem z sierpniowek. Jeśli mogła bym się ogłosić , to mam do sprzedania
* Nowy przewijak
* Sterylizator z podgrzewaczem 2w1 użyty jeden raz
* Rogal do spania

Gdyby któraś z Was była chętna to proszę na priv :)
 
reklama
Do góry