reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Haha jak to brzmi [emoji16][emoji16][emoji16] "wolne na 17miesiecy" ojj ciężko bedzie wrócic co?
Ja jeszcze albo do końca miesiaca albo do końca września. 27 mam wizyte u jakiejś innej babki i zapewne ona mi nie da l4 bez podstaw, chyba, że jej coś naściemniam, ale wolałabym nie. W sumie spoko mogę pracować do końca września, poki co czuje sie jak najbardziej na siłach, ale jest juz nowa dziewczyna na moje miejsce i by musiała czekać cały miesiac, no ale jak mi nie da ta doktorka to juz sama nie wiem. Z drugiej strony mam ponad 500zl wiecej premii to juz laktator i lozeczko np.. Juz sama nie wiem co robić [emoji853]
 
reklama
Haha jak to brzmi [emoji16][emoji16][emoji16] "wolne na 17miesiecy" ojj ciężko bedzie wrócic co?
Ja jeszcze albo do końca miesiaca albo do końca września. 27 mam wizyte u jakiejś innej babki i zapewne ona mi nie da l4 bez podstaw, chyba, że jej coś naściemniam, ale wolałabym nie. W sumie spoko mogę pracować do końca września, poki co czuje sie jak najbardziej na siłach, ale jest juz nowa dziewczyna na moje miejsce i by musiała czekać cały miesiac, no ale jak mi nie da ta doktorka to juz sama nie wiem. Z drugiej strony mam ponad 500zl wiecej premii to juz laktator i lozeczko np.. Juz sama nie wiem co robić [emoji853]
Zależy jak się bedziesz czuła [emoji4] jeśli sie dobrze czujesz i nie masz stresujacej to mozesz do konca wrzesnia popracowac [emoji4]
 
Dziewczyny ja szperam za laktatorem nie mam pojęcia co kupic... nie chce wydać 500 zł nie wiem jak długo mi się przyda nie wiem czy używany nowy ? Elektryczny ręczny ? Przy pierwszym dziecku miałam ręczny jakieś krzak firmy ale krótko karmiłam może dwa tyg pokarm zanikł. Teraz się nastawiam na karmienie i stanę na uszlachetnia zeby karmić
 
Haha jak to brzmi [emoji16][emoji16][emoji16] "wolne na 17miesiecy" ojj ciężko bedzie wrócic co?
Ja jeszcze albo do końca miesiaca albo do końca września. 27 mam wizyte u jakiejś innej babki i zapewne ona mi nie da l4 bez podstaw, chyba, że jej coś naściemniam, ale wolałabym nie. W sumie spoko mogę pracować do końca września, poki co czuje sie jak najbardziej na siłach, ale jest juz nowa dziewczyna na moje miejsce i by musiała czekać cały miesiac, no ale jak mi nie da ta doktorka to juz sama nie wiem. Z drugiej strony mam ponad 500zl wiecej premii to juz laktator i lozeczko np.. Juz sama nie wiem co robić [emoji853]

Premie masz na konto ( na papierze ) ? Bo jeśli tak to u tak średnia ci wyciągają ;)
 
Zależy jak się bedziesz czuła [emoji4] jeśli sie dobrze czujesz i nie masz stresujacej to mozesz do konca wrzesnia popracowac [emoji4]
Tylko ta laska już czeka na moje miejsce i jest bez pracy teraz, ale ja w sumie nie mówiłam kiedy ide na l4 to nie wiem po co ją tak szybko zatrudniał. Z jednej strony no to wiadomo, że mogło być roznie i wolał się zabezpieczyć, ale z drugiej to też nie zupełnie odemnie zależy [emoji848][emoji848][emoji848]
 
reklama
Jeśli czujesz się na siłach to czemu nie [emoji847]
[emoji110] Za koleżankę! Nie może być inaczej;)
Haha jak to brzmi [emoji16][emoji16][emoji16] "wolne na 17miesiecy" ojj ciężko bedzie wrócic co?
Ja jeszcze albo do końca miesiaca albo do końca września. 27 mam wizyte u jakiejś innej babki i zapewne ona mi nie da l4 bez podstaw, chyba, że jej coś naściemniam, ale wolałabym nie. W sumie spoko mogę pracować do końca września, poki co czuje sie jak najbardziej na siłach, ale jest juz nowa dziewczyna na moje miejsce i by musiała czekać cały miesiac, no ale jak mi nie da ta doktorka to juz sama nie wiem. Z drugiej strony mam ponad 500zl wiecej premii to juz laktator i lozeczko np.. Juz sama nie wiem co robić [emoji853]
 
Do góry