reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

O tym mowisz?[emoji848]
tapatalk_1532524762556.jpeg
 

Załączniki

  • tapatalk_1532524762556.jpeg
    tapatalk_1532524762556.jpeg
    57,3 KB · Wyświetleń: 444
reklama
Ja też myślałam żeby dziecko jedno po drugim mieć ale w Niemczech to jest nieopłacalne...:/ jeśli nie wrócisz na rok do pracy to dostajesz niższe macierzyńskie...chore ale tak tu jest. Bo wysokość świadczenia jest wyliczana na podstawie ostatnich 12 wypłat. Z tej średniej dostaje się 67%. Więc jeśli na macierzyńskim znowu będę w ciąży to po urodzeniu dostanę 67% z tych 67% [emoji15] Niemcy nie są takie socjalne jakby się mogło wydawać. A druga sprawa tak źle się czuje w pierwszym trym teraz, mdłości i wymioty, że nawet nie dałabym rady w tym czasie zajmować się małym dzieckiem...i obawiam się, że przez to to będzie moje jedyne dziecko. Nie wiem wiem czy dałabym radę drugi raz. A kiedyś chciałam mieć trójkę...
Co Ty bredzisz:) mówię Ci, że dasz radę :) też chcę mieć trójkę ale żeby różnica wieku między dziećmi była około 2 - 3 lata :) zobaczysz że też ta trójkę będziesz mieć :) każda ciąża jest inna :) druga może być bez wymiotow :)
 
Ja po lekarzu - zbadał mnie ale podczas badania nie było widać żadnych upławów, było czysciutko i nie wiadomo o co chodzi. Usg nie robił . Zważył, zbadał, wszystko wypytał, stwierdził , że jest ok. Waga rośnie, brzuszek rośnie, będzie piłkarz albo bokser bo sobie świetnie radzi z tym wielkim mięśniakiem. W poniedziałek mam kolejną planową wizytę i dostanę wtedy skierowanie na krew i może na badania genetyczne bo Wy już wszystkie pokazujecie te wyniki pappa a ja jeszcze nie miałam.
 
reklama
Ja po lekarzu - zbadał mnie ale podczas badania nie było widać żadnych upławów, było czysciutko i nie wiadomo o co chodzi. Usg nie robił . Zważył, zbadał, wszystko wypytał, stwierdził , że jest ok. Waga rośnie, brzuszek rośnie, będzie piłkarz albo bokser bo sobie świetnie radzi z tym wielkim mięśniakiem. W poniedziałek mam kolejną planową wizytę i dostanę wtedy skierowanie na krew i może na badania genetyczne bo Wy już wszystkie pokazujecie te wyniki pappa a ja jeszcze nie miałam.
To super może trochę jakiejś starej krwi spłynęło a bierzesz luteinę dopochwowo?słyszałam że ona może podrażnić
 
Do góry