reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dobrze, że poszłaś. Przynajmniej jesteś teraz spokojniejsza ;)
Ja po lekarzu - zbadał mnie ale podczas badania nie było widać żadnych upławów, było czysciutko i nie wiadomo o co chodzi. Usg nie robił . Zważył, zbadał, wszystko wypytał, stwierdził , że jest ok. Waga rośnie, brzuszek rośnie, będzie piłkarz albo bokser bo sobie świetnie radzi z tym wielkim mięśniakiem. W poniedziałek mam kolejną planową wizytę i dostanę wtedy skierowanie na krew i może na badania genetyczne bo Wy już wszystkie pokazujecie te wyniki pappa a ja jeszcze nie miałam.
 
Witam wszystkie przyszłe styczniowe mamusie. Do tej pory tylko byłam biernym obserwatorem, natomiast postanowiłam do Was dołączyć :) Cieszę się, że jest miejsce gdzie wspólnie można porozmawiać o zmianach, które zaczęły się w naszym życiu. Ja jestem w swojej pierwszej ciąży, termin z USG mam na 21.01.2019. Pierwszy trymestr minął bez meczących dolegliwości, jedynie byłam ciągle śpiąca. Obecnie jestem w 14t +3. Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
 
Witam wszystkie przyszłe styczniowe mamusie. Do tej pory tylko byłam biernym obserwatorem, natomiast postanowiłam do Was dołączyć :) Cieszę się, że jest miejsce gdzie wspólnie można porozmawiać o zmianach, które zaczęły się w naszym życiu. Ja jestem w swojej pierwszej ciąży, termin z USG mam na 21.01.2019. Pierwszy trymestr minął bez meczących dolegliwości, jedynie byłam ciągle śpiąca. Obecnie jestem w 14t +3. Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
Witaj Talka92, rozgość się[emoji3]
Wiesz już co będziesz miała?
 
A swoją drogą to większość porodów na YT to porody bez komplikacji, więc serio można sobie zobaczyć jak to wygląda. Te z komplikacjami zazwyczaj są opisane więc można ich nie ogladać, jest ich też znacznie mniej ;) Sa nawet takie naturalne porody nad strumieniem gdzie rodząca nawet nie krzyczy więc zdaje sobie sprawę z tego że różnie bywa i wcale się nie nakręcam. Po prostu od dziecka twierdziłam że nie będę rodzić i już przez 30 lat zdążyłam się przyzwyczaić do tej myśli. Obawiam się też że na skutek traumatycznych przeżyć nie będę już całkiem chciała tego dziecka co się w mojej rodzinie już zdarzało.

Przede wszystkiem wszystko siedzi w Twojej głowie i nad tym popracuj. Myślenie negatywne ściąga negatywne zdarzenia, to wiadomo nie od dziś. A tak naprawdę na porodówce może się okazać, że masz niewiele do powiedzenia w kwestii rozwiązania, No to nie koncert życzeń po prostu [emoji6]
 
Ja teraz jestem na etapie zmiany lekarza, moja Pani doktor jest rewelacyjna ale wracam do mojego rodzinnego miasta i muszę zmienić, bo odległość to ponad 500 km. Najprędzej dowiem się czy będzie synek czy córeczka mniej więcej za miesiąc. Akurat będzie to 20tc więc chyba już płeć będzie raczej pewna :)
 
Ja teraz jestem na etapie zmiany lekarza, moja Pani doktor jest rewelacyjna ale wracam do mojego rodzinnego miasta i muszę zmienić, bo odległość to ponad 500 km. Najprędzej dowiem się czy będzie synek czy córeczka mniej więcej za miesiąc. Akurat będzie to 20tc więc chyba już płeć będzie raczej pewna :)
Skąd jesteś?
 
reklama
Do góry