reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Witaj;)
Witam wszystkie przyszłe styczniowe mamusie. Do tej pory tylko byłam biernym obserwatorem, natomiast postanowiłam do Was dołączyć :) Cieszę się, że jest miejsce gdzie wspólnie można porozmawiać o zmianach, które zaczęły się w naszym życiu. Ja jestem w swojej pierwszej ciąży, termin z USG mam na 21.01.2019. Pierwszy trymestr minął bez meczących dolegliwości, jedynie byłam ciągle śpiąca. Obecnie jestem w 14t +3. Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
 
reklama
Dziewczyny może to za wcześnie na taki temat ale ja już zaczynam o tym myśleć, to będzie moje pierwsze dziecko. Część z was ma już dzieci więc może już to robicie bądź rodzina/znajomi. Do rzeczy. Tylko nie myślcie, że zwariowałam;) Chodzi o konta oszczędnościowe dla dzieci, które można założyć już po urodzeniu dziecka i odkładać na to konto powiedzmy 100 zł miesięcznie. Gdy dziecko skończy 18 lat byłoby na tym koncie conajmniej 21600 zł. Można by z tego np opłacać mu studia...co o tym myślicie? Któraś założyła takie konto? Albo ktoś z waszych znajomych? Ja chciałabym po porodzie takie konto założyć, już na studiach to planowałam;))
 
Witam wszystkie przyszłe styczniowe mamusie. Do tej pory tylko byłam biernym obserwatorem, natomiast postanowiłam do Was dołączyć :) Cieszę się, że jest miejsce gdzie wspólnie można porozmawiać o zmianach, które zaczęły się w naszym życiu. Ja jestem w swojej pierwszej ciąży, termin z USG mam na 21.01.2019. Pierwszy trymestr minął bez meczących dolegliwości, jedynie byłam ciągle śpiąca. Obecnie jestem w 14t +3. Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
Hej :) super zapraszamy :) mój termin z OM wychodzi też 21.01 :) A z USG pierwszego 24.01 [emoji4]
 
Nadal mam nadzieję że 12.000 zł wystarczy. mam tez plan awarykny czyli ostry skalpel. Z podcietymi zylami myślę ze mnie meczyc nie beda :) Ale jestem z tym pogodzona więc jakoś się tym nie denerwuję. Po prostu kwestia wyboru. Ja zdecydowałam się nie rodzić i tej wersji będę się trzymać. Jak mi powiedzą że to nie koncert zyczen to po prostu wyjde.
Kiepski plan awaryjny, jesli rzeczywiście nie dopuszczasz takiej mozliwosci to lepiej idź do lekarza np. okulisty lub psychiatry, który wystawi zaświadczenie o wskazaniu do cc
 
Witam wszystkie przyszłe styczniowe mamusie. Do tej pory tylko byłam biernym obserwatorem, natomiast postanowiłam do Was dołączyć :) Cieszę się, że jest miejsce gdzie wspólnie można porozmawiać o zmianach, które zaczęły się w naszym życiu. Ja jestem w swojej pierwszej ciąży, termin z USG mam na 21.01.2019. Pierwszy trymestr minął bez meczących dolegliwości, jedynie byłam ciągle śpiąca. Obecnie jestem w 14t +3. Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
No jasne [emoji4] sporo mamy na 21 juz porodow, oj te babcie beda miały prezent [emoji16] dawaj swoje dane to dopisze Cie do naszych tabelek [emoji4] terminy wizyt, ostatnia miesiaczka, imie, region, wiek [emoji4]
 
Dziewczyny może to za wcześnie na taki temat ale ja już zaczynam o tym myśleć, to będzie moje pierwsze dziecko. Część z was ma już dzieci więc może już to robicie bądź rodzina/znajomi. Do rzeczy. Tylko nie myślcie, że zwariowałam;) Chodzi o konta oszczędnościowe dla dzieci, które można założyć już po urodzeniu dziecka i odkładać na to konto powiedzmy 100 zł miesięcznie. Gdy dziecko skończy 18 lat byłoby na tym koncie conajmniej 21600 zł. Można by z tego np opłacać mu studia...co o tym myślicie? Któraś założyła takie konto? Albo ktoś z waszych znajomych? Ja chciałabym po porodzie takie konto założyć, już na studiach to planowałam;))
Wiem że dzieciom się zakłada takie konta i super pomysł sama pogadam z mężem po narodzinach małego[emoji6]ale nie teraz, póki co jestem na takim etapie że nawet nie wiem co mam kupić,stałam w Tesco przed bodami a tu długie krótkie różnie zapinane masakra, póki co w głowie mam połówkowe i wyprawkę,[emoji6]
 
No jasne [emoji4] sporo mamy na 21 juz porodow, oj te babcie beda miały prezent [emoji16] dawaj swoje dane to dopisze Cie do naszych tabelek [emoji4] terminy wizyt, ostatnia miesiaczka, imie, region, wiek [emoji4]

OM 14.04, Natalia, podkarpackie, 26 lat ;) termin następnej wizyty podam później, tak jak pisałam wyżej jestem w trakcie zmiany lekarza, muszę wbić się w kalendarz :D
 
reklama
OM 14.04, Natalia, podkarpackie, 26 lat ;) termin następnej wizyty podaj później, tak jak pisałam wyżej jestem w trakcie zmiany lekarza, muszę wbić się w kalendarz :D
No tak, pozniej doczytałam [emoji14] Moja córka jak się okaze córką bedzie miała na imie tak jak Ty [emoji4] no to super, że jestes z nami już nie z krzaków.

Halo halo siedzi ktoś jeszcze w krzakach?
Wyłazić! [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Do góry