reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
No wydaje mi sie ze te trzy pierwsze okej ale mowil.mi lekarz ze mam cisnienie ppdwyzszone... ale zastanawiam sie jak oni moga to stwierdzic jak.raz.mo zmierzyli cisnienie i wiadomo ze kazda z nas sie troche denerwuje takze... dziwne
To raczej nie kwestia ciśnienia A przynajmniej nie samego ciśnienia. Ja od miesiąc mam leki na nadciśnienie i ryzyko przedwczesnego porodu niskie. Ale na pocieszenie biorę od samego początku acard [emoji6]
 
No wydaje mi sie ze te trzy pierwsze okej ale mowil.mi lekarz ze mam cisnienie ppdwyzszone... ale zastanawiam sie jak oni moga to stwierdzic jak.raz.mo zmierzyli cisnienie i wiadomo ze kazda z nas sie troche denerwuje takze... dziwne
A nie miałaś wyniku pappa w dolnej granicy, bo ten wynik mówi też o lozysku i wzroście plodu?
 
A nie miałaś wyniku pappa w dolnej granicy, bo ten wynik mówi też o lozysku i wzroście plodu?
Lekarz mowil ze wszystko dobrze sie rozwija ale ten ostatni wynik i ze aspiryne by zalecal brac ale mam to skonsultowac zr swoim lekarzem bo nie bedzie angazowal w jego decyzje i ze.moze byc tak ze lekarz nie bedzie widzial.wskazania [emoji52]
 
Lekarz przepisal Ci acard?
Acard jest bez recepty. Ale tak, dostalam wyraźne zalecenie by pukać jedną tabletkę dziennie. Podobno korzystnie działa na przepływy. Tylko pamiętaj, że ja mam cukrzycę typu 1 i i mnie jest dużo wyższe ryzyko przedwczesnego starzenia się łożyska. To diabetolog zalecił accard (ginekologa mam beznadziejnego [emoji6])
 
Acard jest też recepty. Ale tak, dostalam wyraźne zalecenie by pukać jedną tabletkę dziennie. Podobno korzystnie działa na przepływy. Tylko pamiętaj, że ja mam cukrzycę typu 1 i i mnie jest dużo wyższe ryzyko przedwczesnego starzenia się łożyska. To diabetolog zalecił accard (ginekologa mam beznadziejnego [emoji6])
Aha rozumiem, nie no ja mam jedynie tarczyce. I dzis jak pojechalam na badanie to sie dowiedzialam ze gdybym miala zaswiadczenie od endokrynologa ze sie lecze to bym.miala badanie za darmo a tak to placilam 450zl
 
Lekarz mowil ze wszystko dobrze sie rozwija ale ten ostatni wynik i ze aspiryne by zalecal brac ale mam to skonsultowac zr swoim lekarzem bo nie bedzie angazowal w jego decyzje i ze.moze byc tak ze lekarz nie bedzie widzial.wskazania [emoji52]
Tak wyniki trisomii masz bardzo dobre ale do algorytmu wpisują też wyniki z krwi, hcg i pappe a niższa pappa na początku ciąży może wsazywac na ryzyko w trzecim trymestrze to które masz podkreślone. Na poprzedniej stronie na pewno masz te wyniki one nie wskazują na zły rozwój tylko m.in na wydolność łożyska pod koniec ciąży.
 
reklama
O tym mowisz?
1532523550643.jpg
 

Załączniki

  • 1532523550643.jpg
    1532523550643.jpg
    559,7 KB · Wyświetleń: 646
Do góry