reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja miałam z tym na początku ciąży problem dostalam leki i narazie odpukac jest ok. Może lepiej idź do lekarza i zapytaj. Mi mówili ze jak brązowe to żeby się nie martwic najgorzej jak jest czerwona krew. A boli Cię brzuch?
Nie było seksu. Trochę miałam pracy fizycznej ale nie wiem czy to ma wpływ.
Też słyszałam że brązowa krew to stara myślę że jak będzie się utrzymywać ja bym do gina dzwoniła jak przejdzie znaczy że jest ok.
 
Ja też się dzielnie smarowałam i na końcówce ciąży rozstępy na brzuchu wyszły wokół pępka.. no ale już trudno. Chodząc na siłownię pozbyłam się kompleksów brzucha.

W ogóle to jak wieczorem albo nad ranem leżę to wiem dokładnie gdzie jest dzidziuś, tak mi w tym miejscu brzuch odstaje i nadal czasami czuję smyranie w tej części
 
Ja nie miałam w ogole tych parametrów, mam tylko trisomie i ryzyko porodu przedwczesnwgo i to masz moim zdaniem bardzo ładny wynik, a reszty nie pomoge.
No wydaje mi sie ze te trzy pierwsze okej ale mowil.mi lekarz ze mam cisnienie ppdwyzszone... ale zastanawiam sie jak oni moga to stwierdzic jak.raz.mo zmierzyli cisnienie i wiadomo ze kazda z nas sie troche denerwuje takze... dziwne
 
reklama
Do góry