reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Kochane a długo się czeka na wynik badań prenatalnych?
Chodzi Ci o pappe? Oddalas juz krew ? To bardzo roznie. Czasem kaza zrobic kilka dji przed usg i wtedy na wizycie masz pełny obraz, juz z wynikiem pappy. A czasem po usg i czekasz kilka dni na raport. Ja np miałam usg, pappe zrobiłam nastepnego dnia dla pewnosci, wieczorem byly juz wyniki, ktore wyslalam swojemu lekarzowi i on po kilku dniach mi odpisał, że wszystko super.
 
Hm a wysylaja poczta czy trzeba byc osobiscie? Czy to zalezy od kliniki... bo ja wyjezdzam do narzeczonego 5 sierpnia i predko nie wroce do polski dopiero na porod [emoji848]
 
Hm a wysylaja poczta czy trzeba byc osobiscie? Czy to zalezy od kliniki... bo ja wyjezdzam do narzeczonego 5 sierpnia i predko nie wroce do polski dopiero na porod [emoji848]
Ja robilam w diagnistyce i wynik mialam na maila, ale sam wynik nie wiele mówi, trzeba go połączyc z usg to zalezy na pewno od miejsca gdzie robisz, ja akurat nie musialam isc, wysłałam wyniki krwi i lekarz wklepał to w ten program i on wylicza na podstawie danych z usg ryzyko tych wad. Pappa to troche statystyka.
 
ciężko was nadrobić ja nie robiłam żadnych dodatkowych badań pytałam się lekarki o prenatalne to usłyszałam pytanie czy urodziłam chore dziecko, czy zmarło mi z powodu wad genetycznych i czy ktoś w najbliższej rodzinie ma dziecko z wadami albo rodzeństwo jest chore na odp. , że nie stwierdziła po co mi one potrzebne i po namyśle stwierdziłam, ze miała rację
 
No hm... u mnie urodzilo sie jedno dziecko w rodzinie od strony ojca synek z krotsza raczka troche, i mojego wuja brata mojrgo ojca zona urodzila chlopczyka z zespolem downa :( ale nie wiem jak to w lini genetycznej idzie. Ale stracha mam chociaz probuje nie myslec :(
 
reklama
Ja robilam w diagnistyce i wynik mialam na maila, ale sam wynik nie wiele mówi, trzeba go połączyc z usg to zalezy na pewno od miejsca gdzie robisz, ja akurat nie musialam isc, wysłałam wyniki krwi i lekarz wklepał to w ten program i on wylicza na podstawie danych z usg ryzyko tych wad. Pappa to troche statystyka.
Pappa tu czysta statystyka, to algorytm.
 
Do góry