reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja już dawno nie miałam takich długich paznokci jak teraz :D jestem z nich dumna :D 15 sierpnia mamy wesele brata mojego M. to na tą okazję będę robić hybrydy, a potem zobaczę :)
A propos wesela- zamierzam iść w takiej cytrynowo żółtej długiej sukience, jak myslicie, jakie buty będą pasowac?
Niebieskie! [emoji7]
 
reklama
Czyli dwa razy niebieskie, popielate i beżowe. Ja o granatowych myslalam. Musze się zdecydować, bo trza zamawiać :)
 
Ogólnie powiem Wam że mam takie krostki na twarzy i dekolcie, masakra[emoji16]jak nastolatka. Ogólnie widzę że zbrzydlam. [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny które robiły test PAPP-A mam pytanie bo mi wyszło trisonomia 21 po usg 1:2600 A po teście z krwi 1:754 czy miała któras podobnie? Moja gin mówi że ona by tego nie badała dalej bo nie wiadomo czy to ja ten wynik obniżyła cz faktycznie wadą dziecka, ale wysłała mnie do genetyka żebyśmy sobie porozmawiali z genetykiem jeszcze. A trafiliśmy na taka Panią co mi proponuję nifty, amniopunkcje i szukanie igły w stogu siana. W końcu mówi że da mi na usg i echo serca płodu ale to i tak nam nie da obrazu czy jest wadą genetyczna...i już nie wiem czy zostawić to czy drążyć temat...moja gin powiedziała że amniopunkcje robi się przy ryzyku poniżej 1:300... I moje 1:754 jest w grupie średniego ryzyka, ta wizytą u genetyka tylko mnie poddenerwowala

Rzeczywiście wynik nie jest zadowalający, ale wiesz, że to tylko prawdopodobieństwo. Mam znajomą, która miała wynik 1:200. Wszystko zakreślone na czerwono z wykrzyknikami. Urodziła zdrowego synka. Dlatego cieżko doradzić. Chyba musisz to przegadać z partnerem.
 
Do góry