reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A robicie sobie normalnie paznokcie zelowe.albo hybrydowe w ciazy i malujecie wlosy?[emoji848][emoji4]
Włosy robię paznokcie nie ale to dlatego że jeszcze przed ciąża było podejrzenie że mam alergie na nie więc z bólem już parę miesięcy wcześniej zdjelam. Myślałam nawet teraz czy nie wrócić do nich bo sama sobie robiłam ale ponoć do porodu i tak ich nie może być więc nie wiem czy na pół roku jest sens. W innym wypadku bym robiła [emoji6]
 
No ja tez robilam przy paznokciach ale zamykam na dniach dzialalnosc i wyjezdzam fo narzeczonego za granice. A pracujesz caly czas czy juz na zwolnieniu?
Pracuje [emoji4] ja z tych co nie wysiadziałyby w domu, a mam lekka prace, dobrze sie czuje wiec jeszcze spokojnie popracuje mysle z 2 miesiace. Szef dzisiaj mowił, ze jest jakas dziewczyna na moje miejsce, ale właśnie za dwa miesiace bedzie mogla na spokojnie wejsc, wiec mi pasuje. A pozniej mam zamiar w domu robic pazurki chociaz troche w miare mozliwosci [emoji4]
 
Dokładnie, głowa mi przeszła ale znowu jest mi tak gorąco że normalnie rozebralabym się całkowicie, nie mam pojęcia czy tylko ja tak mam czy jest to jeden z objawów :frown:
Chyba to chodzi o krążenie krwi. Ja mam stopy i ręce tak gorące że chyba parze a przed ciążą nogi i ręce wiecznie zimne[emoji16]
 
Włosy robię paznokcie nie ale to dlatego że jeszcze przed ciąża było podejrzenie że mam alergie na nie więc z bólem już parę miesięcy wcześniej zdjelam. Myślałam nawet teraz czy nie wrócić do nich bo sama sobie robiłam ale ponoć do porodu i tak ich nie może być więc nie wiem czy na pół roku jest sens. W innym wypadku bym robiła [emoji6]
Nawet nie wiesz ile mam klientek co ubolewa, że do porodu chca miec super paznockie i kaza sobie robic lub kupuje kolory transparente żeby było płytke widać, ponoc to wystarcza. Swoja droga jak mialam operacje to tez miałam paznokcie i pytałam anestezjologa czy mam zdąć chociaz po jednym o powiedzial ze nie trzeba. A potem jakis lekarz mnie ochrzanił na sali operacujnej ale anestezjolog wzail to na klate [emoji16] ja juz powiedzialam mezowi ze po porodzie wracam do domu i potrzebuje godzinke czasu dla siebie od razu i musze sobie paznokcoe zrobic hahaha [emoji16]
 
reklama
Nawet nie wiesz ile mam klientek co ubolewa, że do porodu chca miec super paznockie i kaza sobie robic lub kupuje kolory transparente żeby było płytke widać, ponoc to wystarcza. Swoja droga jak mialam operacje to tez miałam paznokcie i pytałam anestezjologa czy mam zdąć chociaz po jednym o powiedzial ze nie trzeba. A potem jakis lekarz mnie ochrzanił na sali operacujnej ale anestezjolog wzail to na klate [emoji16] ja juz powiedzialam mezowi ze po porodzie wracam do domu i potrzebuje godzinke czasu dla siebie od razu i musze sobie paznokcoe zrobic hahaha [emoji16]
Nooo paznokcie uzalezniaja wiem cos o tym [emoji23]
 
Do góry