reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
No ja to samo, musiałam sie wspomagać żelami bo czasami to aż podrażnienia po były..
Ja też a co najlepsze wcześniej zanim zaczęłam myśleć o dziecku zauważałam u siebie śluz płodny. Wszystko zaczęło się psuć jak poszłam do pracy jakieś 7 lat temu myślę że stres,jedzenie wszystko ma na to wplyw
 
IMG_20180718_184304.jpg a u mnie tak wygląda 16+4/5 odnotowałam 2 kg na plusie. Staram się pilnować co jem i liczę kalorie do 2000 dziennie. Oczywiście nie zawsze się udaje zachować ten limit ;) I coraz częściej jestem głodna :)
 

Załączniki

  • IMG_20180718_184304.jpg
    IMG_20180718_184304.jpg
    504,6 KB · Wyświetleń: 89
I ja po wizycie :D wszystko w jak najlepszym porzadku, wszystkie parametry w normie. 6,5cm długości. Mój był zaskoczony, że to juz tak wszystko ukształtowane i ręce i nóżki i w ogóle mini czlowieczek taki :D jak wrocimy do domu, to wrzucę wam zdjęcie. Aha, no i prawdopodobnie chłopak :D
 
I ja po wizycie :D wszystko w jak najlepszym porzadku, wszystkie parametry w normie. 6,5cm długości. Mój był zaskoczony, że to juz tak wszystko ukształtowane i ręce i nóżki i w ogóle mini czlowieczek taki :D jak wrocimy do domu, to wrzucę wam zdjęcie. Aha, no i prawdopodobnie chłopak :D
Super, czekamy na fotkę [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Ja robiłam Nifty nawet bez wskazan bo jeszcze przed usg genetycznym a pappa to w efekcie w ogóle nie robilam. Nifty to już nie jest statystyka bo to badanie DNA płodu i były tylko dwa przypadki na świecie że z powodu nieprawidłowego przeprowadzenia badania nie wykryto wady genetycznej. Ja byłam zdecydowana żeby usunąć ciążę w przypadku wady genetycznej dlatego robiłam badania. Jak nie chcesz usuwać to nie rób tych badan bo to wyrzucone pieniądze. Nie da się takich wad leczyć prenatalnie więc jedyne co zyskasz to wiedzę
Też bym tak zrobiła jeśli uznałabym że wada którą posiada płód jest na tyle istotna żeby to zrobić. Dodatkowo zaletą tych testów jest to że dają wiedzę. Można za wczasu przygotować się na różne syfuacje i oswoić z nimi. To cenne. Bo noe czarujmy się, póki nikt z nas nie jest w trudnej sytuacji nie może de facto powiedzieć jakby postąpił na 100% gdyby w niej był.
 
reklama
Do góry