reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A ja juz od dawna spie tylko w koszuli i nie nosze wkładek i mam to, ale to ewidentnie przez ciąże, nie przeszkadza mi to jakos tylko czasami schizuje. Wcześniej to wrecz suchoty były
Ja jak już kiedyś pisałam nie używam wkładek. Wole nawet 2 razy zmieniać bieliznę w ciągu dnia. A właśnie to przez ciaze. Ja przed ciążą nie miałam praktycznie żadnego śluzu a gdzie plodny[emoji16]
 
Ja jak już kiedyś pisałam nie używam wkładek. Wole nawet 2 razy zmieniać bieliznę w ciągu dnia. A właśnie to przez ciaze. Ja przed ciążą nie miałam praktycznie żadnego śluzu a gdzie plodny[emoji16]
No ja to samo, musiałam sie wspomagać żelami bo czasami to aż podrażnienia po były..
 
Ja robiłam Nifty nawet bez wskazan bo jeszcze przed usg genetycznym a pappa to w efekcie w ogóle nie robilam. Nifty to już nie jest statystyka bo to badanie DNA płodu i były tylko dwa przypadki na świecie że z powodu nieprawidłowego przeprowadzenia badania nie wykryto wady genetycznej. Ja byłam zdecydowana żeby usunąć ciążę w przypadku wady genetycznej dlatego robiłam badania. Jak nie chcesz usuwać to nie rób tych badan bo to wyrzucone pieniądze. Nie da się takich wad leczyć prenatalnie więc jedyne co zyskasz to wiedzę
 
reklama
Wynik Nifty wygląda jak na zdjęciu. Oni i tak piszą to jako prawdopodobieństwo bo boją się odpowiedzialności cywilnej za ewentualne nieprawidłowości i w efekcie mi wyszło 1/9563370162 szansy na urodzenie dziecka z zespołem Downa, jak jednak urodzę to zacznę grać w Lotto ;)
 

Załączniki

  • IMG_20180718_182014.jpg
    IMG_20180718_182014.jpg
    868,6 KB · Wyświetleń: 70
Do góry