reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Szczęśliwe Mamusie styczniowe:

@Baffi26 - 11 czerwca
@Linoone - 11 czerwca
@reqiem - 12 czerwca
@Pulcheria - 12 czerwca
@Inka91 - 12 czerwca
@tygryskowa - 13 czerwiec
@Milkchocolate - 13 czerwca
@kropka4x4 - 13 czerwca - diabetolog
@alla31 - 13 czerwca
@eulaila83 - 13 czerwca - prenatalne z krwi
@Asiula86 - 18 czerwca - 14:30 - wizyta
@olakaczmarek7 - 20 czerwca - wizyta, 21 czerwca - prenatalne
@alla31 - 21 czerwca
@Michalina2018 - 21 czerwca
@paulenka91 - 25 czerwca
@Dariana - 26 czerwca
@Kokoszka356 - 26 czerwca
@Misza95 - 26 czerwca
@justys0702 - 26 czerwca
@eulaila83 - 26.06 - godz 14 usg prenatalne
27.06 - godz 20 zwykłe badanie u ginka
@reqiem - 09 lipiec - prenatalne
 
Ostatnia edycja:
Tu artykuł:
Link do: Co powinna zmienić w życiu kobieta w ciąży? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet

I punkt o gazowanych:
12. Można pić napoje gazowane.
Możecie pić wodę gazowaną w ciąży. Bąbelki w napojach na pewno nie szkodzą ciąży, wręcz wielu kobietom pomagają na mdłości.
Co do napojów słodzonych to ogólnie nie są zalecane ani w ciąży, ani poza ciążą. Także z głową i umiarem, ale nie jest tak, że zupełnie nie wolno. Jak raz na jakiś czas napijecie się coli to obiecuję Wam (narażając się, bo najłatwiej jest wszystko zabronić), że nie będzie to jakiś niewybaczalny ciążowy błąd.
Ja piję wodę lekko gazowana innej nie przełknę.i czasem cole bo też pomaga na mdłości[emoji3]
 
Ja piłam całą ciążę cole zero, czasem piwo bezalko. Moje dziecko nie miało żadnych kolek, ani żadnych problemów brzuszkowych. Cały czas karmie cycem, jem i pije wszystko, i problemów dalej nie ma ;)

Wino bez alko jest w Piotrze i Pawle podobno, ale nie piłam. W Ikei jest cydr 0,1% piłam, pyszny! Fajny na upalne dni. I jest też wino bezalko, ale takie korzenne, jak grzane. Tzn w zimie było, nie wiem jak teraz.

Ja załapałam chyba jakaś infekcje, swędzi mnie tak, że zaraz chyba będę chodzić po ścianach ;) a do gina dopiero w poniedziałek. Nie wiem jak wytrzymam tyle czasu.... ;)
 
Dziewczyny pamiętam, że jakieś 2 tygodnie wcześniej któraś z Was skarżyła się na opryszczke na ustach. Dziś się obudziłam z taką właśnie dekoracją pod nosem . Zastanawiam się czy mogę to posmarować maścią, którą używałam przed ciążą na opryszczke czy teraz nie wolno?
 
Dziewczyny pamiętam, że jakieś 2 tygodnie wcześniej któraś z Was skarżyła się na opryszczke na ustach. Dziś się obudziłam z taką właśnie dekoracją pod nosem . Zastanawiam się czy mogę to posmarować maścią, którą używałam przed ciążą na opryszczke czy teraz nie wolno?
Zobacz na ulotce. Co to.za masc ? Plasterki sa bezpieczne i super działaja, tylko pod nosem zawsze mi odstaja dziwnie, ale po domu mozna nosic.
 
Zobacz na ulotce. Co to.za masc ? Plasterki sa bezpieczne i super działaja, tylko pod nosem zawsze mi odstaja dziwnie, ale po domu mozna nosic.
Mam w domu dwie HERPEX i HASCOVIR. Na ulotkach obu pisze, że w ciąży przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem lub farmaceuta. Ja za plasterkami nie przepadam bo pod nie nie dochodzi powietrze i mi się wtedy dłużej to wszystko ślumaczy i goi.
 
Ja też miałam krwawienie z nosa dzisiaj.
Wina też są bezalkoholowe. Dziewczyny tu pisały. Ja też lubię i jak idę teraz do sklepu to się rozglądam, ale jeszcze nigdzie na takie nie trafiłam...
Nie wiedzialam ze sa wina bezalkoholowe...dziekuje napewno.poszukam:)

Szczęśliwe Mamusie styczniowe:

@Baffi26 - 11 czerwca
@Linoone - 11 czerwca
@reqiem - 12 czerwca
@Pulcheria - 12 czerwca
@Inka91 - 12 czerwca
@tygryskowa - 13 czerwiec
@Milkchocolate - 13 czerwca
@kropka4x4 - 13 czerwca - diabetolog
@alla31 - 13 czerwca
@eulaila83 - 13 czerwca - prenatalne z krwi
@Asiula86 - 18 czerwca - 14:30 - wizyta
@alla31 - 21 czerwca
@paulenka91 - 25 czerwca
@Dariana - 26 czerwca
@Kokoszka356 - 26 czerwca
@Misza95 - 26 czerwca
@eulaila83 - 26.06 - godz 14 usg prenatalne
27.06 - godz 20 zwykłe badanie u ginka
@reqiem - 09 lipiec - prenatalne
Moja kolejna.wizyta.21 czerwca.
Dostalam tez skierowanie.na usg prenatalne na nfz wiec fajnie moze sie uda za darmo, musze w poniedziałek podzwonic i imowic sie,....dzwonilam w piatek ale.nikt nie odbieral.w przyszlym.tygodniu tez informuje.o ciazy w pracy...mam lekkiego stresa:)
 
reklama
Nie wiedzialam ze sa wina bezalkoholowe...dziekuje napewno.poszukam:)


Moja kolejna.wizyta.21 czerwca.
Dostalam tez skierowanie.na usg prenatalne na nfz wiec fajnie moze sie uda za darmo, musze w poniedziałek podzwonic i imowic sie,....dzwonilam w piatek ale.nikt nie odbieral.w przyszlym.tygodniu tez informuje.o ciazy w pracy...mam lekkiego stresa:)
Ja też nie wiedziałam. Dopiero tutaj się dowiedziałam... [emoji6]
 
Do góry