reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Tu artykuł:
Link do: Co powinna zmienić w życiu kobieta w ciąży? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet

I punkt o gazowanych:
12. Można pić napoje gazowane.
Możecie pić wodę gazowaną w ciąży. Bąbelki w napojach na pewno nie szkodzą ciąży, wręcz wielu kobietom pomagają na mdłości.
Co do napojów słodzonych to ogólnie nie są zalecane ani w ciąży, ani poza ciążą. Także z głową i umiarem, ale nie jest tak, że zupełnie nie wolno. Jak raz na jakiś czas napijecie się coli to obiecuję Wam (narażając się, bo najłatwiej jest wszystko zabronić), że nie będzie to jakiś niewybaczalny ciążowy błąd.
 
reklama
Niby kobiety nie piją gazowanych napoji żeby dziecko nie miało potem kolki. Moja mama też tak mówi, powiedziała że w ciazy jak była nie piła gazowanych i żadna z nas nie miała kolek.
Ja jestem żywym przykładem na to, że nie ma to nic wspólnego.. całą ciążę piłam wodę gazowana, do tego fante, karmiąc piersią również woda gazowana i Emk nie miala kolek;)
 
Dziewczyny czy was w nocy też boli kręgosłup? Dziś w nocy nie mogłam znalesc sobie miejsca nie wiem czy to przez to że mam krzywy kręgosłup czy jakieś skutki uboczne. Do tej pory nie miałam żadnych problemów
Ja mam problemy z kręgosłupem od lat, skolioza , wielkie piersi mam i muszę ćwiczyć bo bez tego tragedia.
Wystarczy inna poduszka i kilka dni mam z głowy. W ciąży niestety problem się pogłębia..
 
Czyżby? ;) Blada linia, ale coś tam widać ;P
 

Załączniki

  • C0A6A4FA-C1E9-4819-AED9-DAC1405BC1AA.jpeg
    C0A6A4FA-C1E9-4819-AED9-DAC1405BC1AA.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 109
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam pewien problem pytanie wczoraj trochę miałam lazenia i wieczorem dostalal lekkie krwawienie ale brzuch mnie nie boli i już nic nie krwawi to było takie chyba jednorazowe nie wiem co myslec
 
Czyżby? ;) Blada linia, ale coś tam widać ;P
Jest piekna kreseczka gratuluje:)

dziewczyny mam pewien problem pytanie wczoraj trochę miałam lazenia i wieczorem dostalal lekkie krwawienie ale brzuch mnie nie boli i już nic nie krwawi to było takie chyba jednorazowe nie wiem co myslec
Nie powinno to oznaczac nic zlegonie wiec spokojnie:)ewentualnie podejdz.do lekarza to bedziesz spokojniejsza.
Ja.dzis mialam krwawienie z.nosa ale, wyczytalam ze na tym etapie moga sie, zdarzac. Czekam az ta straszna sennosc.minie i bede mogla normalnie funkcjonowac, a tak to nadal niesamowicie.sie.ciesze ta ciaza.choc.jeszcze do konca nie dociera ze tam w.brzuszku ktos.zamieszkal i zdarza mi sie zapominac:)ostatnio pisalyscie o piwie bezalkoholowym-ja uwielbiam radlery.natomiast mi troche brakuje wina:)
 
dziewczyny mam pewien problem pytanie wczoraj trochę miałam lazenia i wieczorem dostalal lekkie krwawienie ale brzuch mnie nie boli i już nic nie krwawi to było takie chyba jednorazowe nie wiem co myslec
Takie jednorazowe plamienia sie zdarzaja, własnie z przemeczenia itp, ale nalezy konsultować takze zdarzenia z lekarzem. Kiedy masz wizyte, teraz jakos? Moze masz mozliwosc napisac do swojego lekarza albo zadzwonic?
 
reklama
Jest piekna kreseczka gratuluje:)


Nie powinno to oznaczac nic zlegonie wiec spokojnie:)ewentualnie podejdz.do lekarza to bedziesz spokojniejsza.
Ja.dzis mialam krwawienie z.nosa ale, wyczytalam ze na tym etapie moga sie, zdarzac. Czekam az ta straszna sennosc.minie i bede mogla normalnie funkcjonowac, a tak to nadal niesamowicie.sie.ciesze ta ciaza.choc.jeszcze do konca nie dociera ze tam w.brzuszku ktos.zamieszkal i zdarza mi sie zapominac:)ostatnio pisalyscie o piwie bezalkoholowym-ja uwielbiam radlery.natomiast mi troche brakuje wina:)
Ja też miałam krwawienie z nosa dzisiaj.
Wina też są bezalkoholowe. Dziewczyny tu pisały. Ja też lubię i jak idę teraz do sklepu to się rozglądam, ale jeszcze nigdzie na takie nie trafiłam...
 
Do góry