reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Część Venus:) ja dziś ok się czuje ale nadal jestem rozdrażniona i senna zmęczona marudna :D więc teraz czekamy na teścik:)

Tylko kobieta w ciąży może się cieszyć z tego, że jest rozdrażniona i marudna :-D Zawsze mnie to bawi;-) ;) Który u CIebie tydzień? ja jeszcze nie ogarniam osób, a jest coraz więcej :baffled: Już po wizycie, czy narazie test?
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) Nie wytrzymałam i zamiast na betę poszłam do przychodni, do lekarza. Prowadził moją pierwszą ciążę sto lat temu ;) Dostałam skierowanie na krew i od razu ma badania prenatalne. Już zadzwoniłam i wyznaczyli mi termin na 25 czerwca. Przy okazji zmian hormonalnych pojawiła mi się torbiel na jajniku. Podobno to się często zdarza i najczęściej samo wchłania. Wcześniej na pewno torbieli nie było, bo przed staraniami robiłam usg. Mam przyjść za dwa tygodnie i wtedy założy mi kartę ciąży. Aha, i odebrałam cytologię, czysto :)
 
Tylko kobieta w ciąży może się cieszyć z tego, że jest rozdrażniona i marudna :-D Zawsze mnie to bawi;-) ;) Który u CIebie tydzień? ja jeszcze nie ogarniam osób, a jest coraz więcej :baffled: Już po wizycie, czy narazie test?
Już po wizycie :)ale pęcherzyk i ciałko zolte dopiero tak 6tydzień sama nie wiem. :)
 
Cześć Dziewczyny :) Nie wytrzymałam i zamiast na betę poszłam do przychodni, do lekarza. Prowadził moją pierwszą ciążę sto lat temu ;) Dostałam skierowanie na krew i od razu ma badania prenatalne. Już zadzwoniłam i wyznaczyli mi termin na 25 czerwca. Przy okazji zmian hormonalnych pojawiła mi się torbiel na jajniku. Podobno to się często zdarza i najczęściej samo wchłania. Wcześniej na pewno torbieli nie było, bo przed staraniami robiłam usg. Mam przyjść za dwa tygodnie i wtedy założy mi kartę ciąży. Aha, i odebrałam cytologię, czysto :)
Czyli wszystko po myśli idzie:) który tydzień?widac juz cos?mi tylko na jakieś tam badania skierował mocz morfologia TSH i też pod koniec maja założy mi kartę ciąży jak będzie serduszko.
 
Czyli wszystko po myśli idzie:) który tydzień?widac juz cos?mi tylko na jakieś tam badania skierował mocz morfologia TSH i też pod koniec maja założy mi kartę ciąży jak będzie serduszko.
Dziś 5t5d i nic chyba jeszcze takiego nie widać, bo nic więcej nie mówił. Trochę jestem z tego powodu zawiedziona, ale co tam, dwa tygodnie szybko zlecą ;)
 
Ja dziś byłam zapisać się do lekarza, u mnie w tej chwili jest 5t1d , zostałam zapisana 25 maj czyli za 2 tygodnie , wcześniej nie ma sensu większego ,tylko człowiek się denerwuje że nie widać nic na USG.
 
Ja dziś byłam zapisać się do lekarza, u mnie w tej chwili jest 5t1d , zostałam zapisana 25 maj czyli za 2 tygodnie , wcześniej nie ma sensu większego ,tylko człowiek się denerwuje że nie widać nic na USG.
Dokładnie ja do końca maja nie wiem jak wytrzymam tak się boje ze cos będzie źle.
 
Dokładnie ja do końca maja nie wiem jak wytrzymam tak się boje ze cos będzie źle.
Wiesz co ,to jest tak -co ma być to będzie., .trzeba tak jak pisałam wcześniej- być pozytywnej myśli i czekać cierpliwie ;-)To że się będzie latać co chwila do lekarza nic nie zmieni ,jak ma być źle to i tak będzie i odwrotnie. Jeszcze nacieszysz się tym małym człowiekiem ;-) Ja przy pierwszej ciąży siedziałam jak na szpilkach , a teraz już od 16 lat syn mi daje w kość hihi.
 
reklama
Hej styczniowki Chcialam sie przywitac Mam na imie Aga, mieszkam poki co w UK, mam 40 lat i 3 dzieci, a w styczniu dolaczy 4 Obecnie jestem w 6t Zycze Wam wszystkim zdrowej i lekkiej ciazy
 
Do góry