reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Moja koleżanka nie wymiotowała przez cały pierwszy trymestr i już się cieszyła, że wszystko super, a tu mdłości i wymioty ja dopadły w 4 miesiącu. Nie trwały długo, ale mega źle się czuła. Inna koleżanka, która teraz jest w ciazy i to już koło połowy wymiotuje od początku i już kilka razy wylądowała w szpitalu z odwodnieniem, bo nie mogła nawet wody pic. Także nie ma reguły. A na mdłości polecam kropelki Imbifem, mnie pomagały.
Ja wogole nie miałam żadnych mdłości i jakichś typowych objawów ciąży, gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała nawet ze w ciąży jestem ;)
 
U nas też strasznie gorąco, ale z drugiej strony mega szybko lecą te wakacje jeszcze chwilę i znowu witaj szkolo :shocked2:
Czekam na jesień z utęsknieniem...
U mnie strasznie gorąco a do piątku ma być ponad 35 stopni :/ ja ratuje się wentylatorem-chodzi cały dzień. To była najlepsza inwestycja w tym roku ;)
Unie wiatrak chodzi 24h na dobe. Ale mieszkajac na ostatnim piętrze można tu zwariować ...
To się okaże za ok 2 tyg ;) tak jak requiem napisała. Musimy was najpierw poznać, nie chcemy dodawać każdego, bo wtedy grupa zamknięta nie ma sensu ;)
Pamiętam jaka była sytuacja na poprzednim forum z córką. W pewnym momencie też zrobiliśmy grupę zamknięta, a tam dziewczyny które czytały ale się nie udzielaly strasznie się oburzyły i nas powyzywaly..

Ja muszę wejść przez przeglądarke na zamknięte ale w telefonie coś mi świruje;p
 
Ja wogole nie miałam żadnych mdłości i jakichś typowych objawów ciąży, gdyby nie brak okresu to bym nie wiedziała nawet ze w ciąży jestem ;)
Ja z tego samego powodu dowiedziałam się o ciąży w 8 tyg. Podejrzenia miałam tydzień wcześniej, ale byłam pewna, że ciągnięcia w brzuchu to spóźniony okres (często po zimie miałam dłuższy cykl). Nawet nie będę wam pisać jak byłam na siebie zła za to, że się nie zorientowałam. :( Nie skojarzyłam braku ochoty na kawę i mniej przetłuszczających się włosów z ciążą. Dopiero smak starych monet w ustach i te dziwne "inne" ciągnięcia skłoniły mnie do zrobienia testu. Teraz nadrabiam zaległe mdłości. :(
 
Cześć dziewczyny. Błąkam się po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi na mój "problem". Czy któraś z was nie miała prawie mdłości i wymiotów w I trymestrze, a pojawiły się w drugim? Od kilku dni jest mi gorzej, zmuszam się do jedzenia, na nic nie mam ochoty, wczoraj wymiotowałam po myciu zębów (do tej pory miałam tylko odruch wymiotny). Powoli zaczynam się martwić i po prostu męczę się. Z tego, co czytałam powinno być na odwrót.

Widzę, że używacie tu zapisu tydzień + dni. Obecnie u mnie chyba 14+4 (w czwartek zaczynam kolejne tygodnie). Termin porodu w karcie ciąży mam na 2.02, ale na każdym usg maluch jest trochę większy. Poza tym pomyślałam, że tu więcej z was weszło już w II trymestr niż mamy z lutego - dlatego pytam tu. :)

Zastanawia mnie też czy to normalne, że brzuch mi jestrze nie wystrzelił (pierwsza ciąża). Pomimo pewnej warstwy tłuszczu jest raczej mały.
Ja mam dzisiaj 15+1 i mdłości też mi wróciły w zeszłym tygodniu nawet mocne tylko bez wymiotów.
 
Ja jestem w okolic Krakowa. Córkę rodziłam w Żeromskim i teraz tez zamierzam tam rodzić. Co do Ujastku to słyszałam różne opinie, z resztą jak o kazdym innym szpitalu. Kazdy ma inne zdanie. Dziękuję wszystkim za kciuki
emoji846.png
właśnie czekam w kolejce. Juz nie moge sie doczekac
emoji846.png
co do cytologii to mialam robiona teraz i wszystko wyszlo w normie
 
reklama
Do góry