reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Mam wózek już z miesiąc ,ale dlatego że miałam okazję , mam przewijak bo też od kogoś za darmo, ręcznik i kocyk - dostałam w prezencie i to wszystko [emoji6] ciuszkow jeszcze nie kupowałam ,chociaż mój lekarz jest właściwie pewien jeśli chodzi o płeć.
Ale fajnie :) ja mam tylko jedne skarpeteczki
 
reklama
A jak wasze zakupy?:) mi mój powiedział , że mogę zacząć kupować po połówkowym , a tyle ładnych ubranek wszędzie :(
Ja tez zaczynam po połówkowych [emoji4] na razie chce doinfestować siebie [emoji16] mam jeszcze miesiac [emoji3] wczoraj kupiliśmy drzwi, bedziemy robić wyjscie bezpośrednio z domu na ogródek, bo teraz musimy wychodzić przez klatkę i tym sposobem rano zapingalam w szlafroku i turbanek na głowie przez chwilę po ulicy [emoji14][emoji14][emoji14] ogromny dyskomfort jak mamy gości i ktoś chce do toalety czy coś z domu trzeba przynieść to trzeba zapingalać dookoła i trzy pary drzwi otwierać. M to przez okna ciśnie, a ja już niw ryzykuje [emoji23]
No i przy dzidzi bedzie mega ułatwienie bo z wózkiem z druhiej strony bo mamy mega wąską klatke i drzwi do środka sie otwierają i tam tragedia z wózkiem wjechać. No i z psem ułatwienie bo jak bedzie jakaś extreme pogoda, że nie uda sie na spacer to tylko pyk drzwi i piesiol leci za potrzebą. Także cieszę sie jak dziecko [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Ja tez zaczynam po połówkowych [emoji4] na razie chce doinfestować siebie [emoji16] mam jeszcze miesiac [emoji3] wczoraj kupiliśmy drzwi, bedziemy robić wyjscie bezpośrednio z domu na ogródek, bo teraz musimy wychodzić przez klatkę i tym sposobem rano zapingalam w szlafroku i turbanek na głowie przez chwilę po ulicy [emoji14][emoji14][emoji14] ogromny dyskomfort jak mamy gości i ktoś chce do toalety czy coś z domu trzeba przynieść to trzeba zapingalać dookoła i trzy pary drzwi otwierać. M to przez okna ciśnie, a ja już niw ryzykuje [emoji23]
No i przy dzidzi bedzie mega ułatwienie bo z wózkiem z druhiej strony bo mamy mega wąską klatke i drzwi do środka sie otwierają i tam tragedia z wózkiem wjechać. No i z psem ułatwienie bo jak bedzie jakaś extreme pogoda, że nie uda sie na spacer to tylko pyk drzwi i piesiol leci za potrzebą. Także siedze sie jak dziecko [emoji16][emoji16][emoji16]
To rzeczywiście będzie ci dużo wygodniej :)
 
Ja dziś mam kiepski dzien,głową do tego mnie boli i się wcześniej uplakalalam bo miałam wrażenie że kocurowi coś się dzieje jakiś osowiały i dziwnie miauczał. Męża nie było już zaczęłam weterynarza szukać bo nasza na urlopie, ale wrócił uspokoił że to upały są i tak mu gorąco a teraz śpi.hormony dają się we znaki...płacz z byle powodu
 
Ja dziś mam kiepski dzien,głową do tego mnie boli i się wcześniej uplakalalam bo miałam wrażenie że kocurowi coś się dzieje jakiś osowiały i dziwnie miauczał. Męża nie było już zaczęłam weterynarza szukać bo nasza na urlopie, ale wrócił uspokoił że to upały są i tak mu gorąco a teraz śpi.hormony dają się we znaki...płacz z byle powodu
Ja wczoraj płakałam bo policja nas zatrzymała więc ja też z byle powodu , Ale dzięki temu mój Nie dostał mandatu za brak swiatel ;)
 
Hej dziewczyny [emoji4] milego weekendu [emoji4]
Photo_1533381192569.jpg
 

Załączniki

  • Photo_1533381192569.jpg
    Photo_1533381192569.jpg
    124,6 KB · Wyświetleń: 236
Witam was w ten upalny dzień [emoji274]Od rana jestem w mieście mój mąż musiał jechać po jakieś części ,więc ja pojechałam z nim i nie trudno się domyśleć po co hehe Tak oczywiście wstąpiłam to pepco [emoji38]
Trafiłam na mega wyprzedaż bo tylko dzisiaj było -50% od cen przecenionych więc opłacało się np . czapeczkę kupiłam za 1.50zł i jedne body też ,uwielbiam takie okazje kupiłam sporo ciuszków,mój mąż się do tego przyczynił bo zaczął wkładać do koszyka rozmiarowo większe ubranka,już nie miałam siły mu tłumaczyć w rezultacie większość ubranek jest większych,mam tylko kilka sztuk na rozm 62[emoji18]
Miałam wstąpić do Kika ale nie dałam rady już chodzić, padam na twarz ,te upały mnie wykończą [emoji52]
 
reklama
Do góry