reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dziewczyny Wy narzekanie, że ciąży u Was nie widać? To popatrzcie na to. Dziś 16+6, zdjęcie robione godzinę temu Zobacz załącznik 884810

Bo to 3 ciąża [emoji4] ja mam luzne mięśnie brzucha, nigdy już mi się nie udało mieć . Normalnego płaskiego brzucha i nawet jak w ciąży nie byłam to po jedzeniu potrafiłam miec jak w ciąży
 
Bo to 3 ciąża [emoji4] ja mam luzne mięśnie brzucha, nigdy już mi się nie udało mieć . Normalnego płaskiego brzucha i nawet jak w ciąży nie byłam to po jedzeniu potrafiłam miec jak w ciąży
Pewnie to też ma wpływ chociaż pamiętam, że w pierwszej ciąży na tym etapie też już dość mocno było widać i przeszłam załamanie gdy się okazało, że bluzka, która mierzylam tydzień wcześniej okazała się za mała A przecież miała luz [emoji16] ale wtedy z waga szłam jak burza
 
Bo to 3 ciąża [emoji4] ja mam luzne mięśnie brzucha, nigdy już mi się nie udało mieć . Normalnego płaskiego brzucha i nawet jak w ciąży nie byłam to po jedzeniu potrafiłam miec jak w ciąży
To chyba zależy od człowieka, moja bratowa po 3 ciążach, a w sumie 4 bo jedno poroniła, ma brzuch jak jakaś lekkoatletka, a oprócz wfu w szkole nigdy nic nie ćwiczyła. I w każdej ciąży miała podoby brzuszek. I wszystkie sn i dzieci ponad 4kg. Szok i pozazdrościć [emoji16]
 
18+5 .Pozdrawiam z wakacji. Wczoraj wybrałam się na wycieczkę autokarem łącznie 600 km i okazuje się że nasze Polskie drogi sa super, tutaj tak mnie wytrzęsło że aż się martwiłam czy wszystko będzie ok. Nie polecam wycieczek autokarowych w nieznane. Już chyba lepiej byłoby iść na spływ kajakiem górska rzekaZobacz załącznik 884801
Udanego urlopu [emoji4] jak tam pogoda, tam to chyba dopiero ukrop co?
Czujesz już jakieś ruchy?
Kiedy masz wizyte?
haha jakie przesłuchanie [emoji23]
 
reklama
Ja zauważam że raz brzuch większy raz mniejszy. A waga stoi ciągle. Jem normalnie. A co do puchnięcia to mnie póki co omija [emoji6]

Ja też tak mam. I czytam tu, że dziewczyny mają jakieś górki, więc kładę się na plecach....a tam górki brak :( tylko wybrzuszenie powyżej pępka, więc pewnie mi tam wyrzuciło jelita czy coś. A macica w miarę płaska. I się zastanawiam gdzie ten Bejbik się tam chowa....

a @Maharet to już w ogóle masz płaski brzuszek;)

Miłego weekendu dziewczyny, oby upały jak najmniej nam dokuczały!
 
Do góry