reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny jak mnie dzisiaj głowa boli... normalnie masakra. A jutro idziemy na Komunię, chciałam jeszcze koszyk skonczyc, ubrania trzeba poprasowac, a ja normalnie nie mam sily. Chwilami brzuch boli jak na @ i cos tam pociagnie w podbrzuszu, ale tak to spokój :) no i plamienie chyba ustaje, czyli u mnie pewnie tez duphaston działa :)
No mnie też tak czasem zaboli czy zakluje ale dosłownie 10sek z 4 razy w dniu. Chyba to nic złego za to ja mam kupę bialego sluzu
 
reklama
U mnie też dziś biały śluz powrócił bez tych brudów cholernych ...ja dziś pół dnia przespałam i nie jestem w stanie nic zrobić a w domu tyle roboty..Chyba odsypiam cały ten ciężko tydzień i przygody szpitalne.
 
Tak te testy pokazują tylko 4 rezultaty - to digital clear blue. Pokazuje ciaza 1-2 to wczesna ciaza, ciaza 2-3 to 2-3 tyg po owu, ciaza 3+ ciaza starsza, oraz nie w ciąży. W Holandii najdroższe testy na Polce. W pl ponoć już tez są.
O kurcze tyle razy byłam w ciąży i nawet nie wiedzialam o istnieniu takich testów [emoji3]człowiek uczy się całe życie ...Jak była inseminacja to rozumiem że radość tym bardziej jeszcze przeogromna że się udało [emoji4][emoji4][emoji4]
 
U mnie też dziś biały śluz powrócił bez tych brudów cholernych ...ja dziś pół dnia przespałam i nie jestem w stanie nic zrobić a w domu tyle roboty..Chyba odsypiam cały ten ciężko tydzień i przygody szpitalne.
Odpoczywaj [emoji3]i dobrze że już nie plamisz.
 
O kurcze tyle razy byłam w ciąży i nawet nie wiedzialam o istnieniu takich testów [emoji3]człowiek uczy się całe życie ...Jak była inseminacja to rozumiem że radość tym bardziej jeszcze przeogromna że się udało [emoji4][emoji4][emoji4]

Tak po 2 inseminacji się udało jak dali mi od dnia inseminacji utrogestan i to chyba zaowocowało [emoji4]
 
reklama
No mnie też tak czasem zaboli czy zakluje ale dosłownie 10sek z 4 razy w dniu. Chyba to nic złego za to ja mam kupę bialego sluzu

Rozciąga się tam wszystko :) u mnie śluzu praktycznie nie ma, mam nadzieję ze obecność białego śluzu to nie jest reguła...

Co do bliźniąt, to ja bym sie cieszyła, ale mój to by chyba na zawal zszedl :D
 
Do góry