reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ryzyko podstawowe oblicza się w oparciu o wiek. Skorygowane ryzyko oblicza się na podstawie: ryzyka podstawowego, markerów usg(przezierność karkowa, kostnienie nosa, badanie dopplerowskie przewodu żylnego, badanie dopplerowskie zastawki trójdzielne oraz tętno płodu), biochemii surowicy krwi ciężarnej.
Trisomię 21 i 18 masz niższe parametry niż ja, jedynie trisomię 13 ja mam niżej. Dziwne, bo jesteś młodsza, ale wyniki i tak są spoko.
Dziękuje , kompletnie się na tym nie znam .
 
Super ciuszki :) Właśnie dziewczyny! Jaki rozmiar ubranek kupujecie na początek?

I pomóżcie proszę! Strasznie męczą mnie bóle głowy. Co może pomóc? :(
 
Super ciuszki :) Właśnie dziewczyny! Jaki rozmiar ubranek kupujecie na początek?

I pomóżcie proszę! Strasznie męczą mnie bóle głowy. Co może pomóc? :(
Ja chyba zacznę od 62, z doświadczenia że do tej pory rodziłam duże dzieci i te na 56 były już przymale. Co do głowy ,jak bardzo cię boli możesz wziąć paracetamol/Apap. Po za tym może kup sobie Amol i wetrzyj w skronie .
 
Super ciuszki :) Właśnie dziewczyny! Jaki rozmiar ubranek kupujecie na początek?

I pomóżcie proszę! Strasznie męczą mnie bóle głowy. Co może pomóc? :(

Na bóle głowy właśnie mi też lekarz mówił, ze tylko apap i amol. Mi czasami na silny ból pomagały też chłodne okłady.
A co do rozmiarów, to ja zamierzam mieć też trochę tych najmniejszych rozmiarów. Będę się pewniej czuć :D
 
Super ciuszki :) Właśnie dziewczyny! Jaki rozmiar ubranek kupujecie na początek?

I pomóżcie proszę! Strasznie męczą mnie bóle głowy. Co może pomóc? :(
Zestaw ubranek do szpitala kupiłam 56, urodziłam synka długiego na 59cm i byly dobre. Cała resztę kupiłam 62 i były przez miesiąc dobre.

Na ból głowy Apap ale czytałam że i on może negatywnie wpływać na dziecko.. :(
 
Na bóle głowy właśnie mi też lekarz mówił, ze tylko apap i amol. Mi czasami na silny ból pomagały też chłodne okłady.
A co do rozmiarów, to ja zamierzam mieć też trochę tych najmniejszych rozmiarów. Będę się pewniej czuć :D
Ja miałam najmniejsze na 62 a córcia urodziła się 52 cm [emoji16] zakladalam na spioszki skarpetki i było ok. W sumie dobrze wyszło bo dzieciaczki tak szybko rosną że po chwili ubranka były już dobre
 
Super ciuszki :) Właśnie dziewczyny! Jaki rozmiar ubranek kupujecie na początek?

I pomóżcie proszę! Strasznie męczą mnie bóle głowy. Co może pomóc? :(
Ja mam kilka na 56, one były za duże bo córka mała się urodziła ale bardzo szybko rośnie więc niewiele wynosi. 62 też niewiele, od 68 więcej;)
 
reklama
Stare przysłowie głosi ,że jak głowa boli , będzie chłopak [emoji16][emoji16][emoji16] A tak na serio lepiej wziąć ten jeden Apap niż się męczyć,to też dobrze nie wpływa na dziecko .
 
Do góry