reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja miałam najmniejszy rozmiar 62, synek urodził się 55cm i pływał w tych ciuszkach ;) a że jest chudy, to w tym rozmiarze chodził ponad 3 miesiace. ;) ale teraz chyba kupię ze 3 komplety na 56, żeby było na pierwszy miesiąc.
 
Ja też tych malutkich ubranek to za dużo nie polecam kupować. Maluszki dosłownie rosną w oczach, więc szkoda kasy, bo i tak po chwili bedą za małe [emoji846]
 
Ja to na razie nawet nie myśle o kupowaniu czegokolwiek. Może w połowie ciazy. My mamy mnostwo znajomych z dziecmi. Siostra dwoje, brat troje, szwagierka jedno, przyjaciolki razem piatke. Wiec poczekam na łupy hihi. Przejrze co mam i bede kupowac [emoji4] obstawiam, że czesc ciuszkow do mnie wroci bo my z mezem to hojni wujek i ciocia jestesmy [emoji16] smiejemy sie, ze inwestycje w przyszlosc robilismy. Nawet ostatnio kupowałam dla siostry synka i mówie wybieraj najładniejsze bo za pare miesiecy bedzie to u nas [emoji16]
 
Ja to na razie nawet nie myśle o kupowaniu czegokolwiek. Może w połowie ciazy. My mamy mnostwo znajomych z dziecmi. Siostra dwoje, brat troje, szwagierka jedno, przyjaciolki razem piatke. Wiec poczekam na łupy hihi. Przejrze co mam i bede kupowac [emoji4] obstawiam, że czesc ciuszkow do mnie wroci bo my z mezem to hojni wujek i ciocia jestesmy [emoji16] smiejemy sie, ze inwestycje w przyszlosc robilismy. Nawet ostatnio kupowałam dla siostry synka i mówie wybieraj najładniejsze bo za pare miesiecy bedzie to u nas [emoji16]
Szczęściara. U nas posucha w maluchach- wszyscy mają już takie odchowane 8-10 lat i więcej
 
Ja mam pełno kartonów w piwnicy, wszystko wypchane ciuszkami po dziewczynkach. Więc pod tym względem też dobrze, że trzecia córka [emoji6] Ale póki co, nawet tam nie schodzę, nie mam ciśnienia, ale pamiętam, że w pierwszej ciąży, to od samego początku kupowałam wszystko z wielką chęcią. W efekcie ciuszków miałam tak dużo, że moja mama do tej pory się śmieje [emoji1]Ciuszków i zbędnych gadżetów, których w życiu bym już nie kupiła.
 
U mnie moja przyjaciółka też polasila się na trzecie i rodzi w sierpniu,także liczę że wszystko będzie akurat do nas przechodzić [emoji6]
 
My juz nawet mamy obiecanr lozeczka, bujaczki, wozki, wanienki itp [emoji16] przyjdzie mi ze pieluchy bedziemy museli kupic tylko. Chociaz wozek chcemy nowy taki jak nam sie spodoba kupic.
 
Dziewczyny. Jeśli któraś z Was będzie potrzebowała ciuszki dla corci to bardzo chętnie je oddam. Składam wszystko w kartonik i nie mam komu oddać.Ja już ze wzgledu na wiek nie planuje ciąży i 3 corcie mi wystarcza.Rzeczy są zadbane i w bardzo dobrym stanie od rozmiaru 56 jak narazie do 68.Jeśli która będzie potrzebowała piszcie
 
reklama
Do góry