reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja mam na 4 stycznia [emoji4] ale kto wie czy się dotrwa do tego dnia [emoji6]
Moja 4 ciąża. Mam już córkę 9l,syna 5l,syna 17 miesięcy i teraz będzie córeczka [emoji7]
Także 2 parki będę miała.
witaj to tak jak ja ja mam 2 coreczki i 1 chlopaka i teraz chlopak bedzie. Musimy wytrzymac laski aby tylko polnoc przekroczyc juz 00:01 mozemy jechac na porodowke :)
 
reklama
witaj to tak jak ja ja mam 2 coreczki i 1 chlopaka i teraz chlopak bedzie. Musimy wytrzymac laski aby tylko polnoc przekroczyc juz 00:01 mozemy jechac na porodowke :)
Fajnie. A jakie przedziały wiekowe? U mnie pierwsze 3 ciążę co 4 lata [emoji6] a ta była planowana ale nie tak szybko [emoji1745]
Ale najważniejsze,że wszystko ok.
Ja praktycznie też sama z dzieciakami bo mąż od rana do wieczora w przychodni. Szkoła,przedszkole,śniadania,obiady,mały latający po całym domu,na szczęście nie jest aż takim łobuzem i nawet się słucha [emoji57]
Za to 5 latek nie zły rozrabiaka. 9 latka zadania domowe, poćwiczyć i wgl ma swój świat [emoji848] tzn towarzyska jest i więcej czasu spędza z koleżankami.
Dziewczyny znowu boli mnie dziś brzuch i krzyż [emoji58]
Ale mam chałupę ogarnięta [emoji6]
Nie chcę już mi się zmywarki opróżniać,żeby kolejne zapakować,więc kilka naczyń stoi w zlewie [emoji23] dla mnie to koniec świata.
Edit: nie zrobiłam tego,nie bo mi się nie chciało a dlatego,że mąż mój ma świra na punkcie gier i co chwile nowe kupuje,dziś przywiózł 3 i młoda chciała z nami pograć. Skończyliśmy z 30min temu bo już ledwo na oczy patrzyła [emoji38]
 
Fajnie. A jakie przedziały wiekowe? U mnie pierwsze 3 ciążę co 4 lata [emoji6] a ta była planowana ale nie tak szybko [emoji1745]
Ale najważniejsze,że wszystko ok.
Ja praktycznie też sama z dzieciakami bo mąż od rana do wieczora w przychodni. Szkoła,przedszkole,śniadania,obiady,mały latający po całym domu,na szczęście nie jest aż takim łobuzem i nawet się słucha [emoji57]
Za to 5 latek nie zły rozrabiaka. 9 latka zadania domowe, poćwiczyć i wgl ma swój świat [emoji848] tzn towarzyska jest i więcej czasu spędza z koleżankami.
Dziewczyny znowu boli mnie dziś brzuch i krzyż [emoji58]
Ale mam chałupę ogarnięta [emoji6]
Nie chcę już mi się zmywarki opróżniać,żeby kolejne zapakować,więc kilka naczyń stoi w zlewie [emoji23] dla mnie to koniec świata.
Edit: nie zrobiłam tego,nie bo mi się nie chciało a dlatego,że mąż mój ma świra na punkcie gier i co chwile nowe kupuje,dziś przywiózł 3 i młoda chciała z nami pograć. Skończyliśmy z 30min temu bo już ledwo na oczy patrzyła [emoji38]
u mnie 1 corka 7 lat druga 5 lat i syn 4 lata . ale ciezko bardzo jest bo moj wyjechal do pracy za granice przyjedzie w lutym prawdopodobnie i wszystko sama rob ... ja juz sie nie przyjumuje jak dzisiaj nie posprzatam to rano nie bede na sile chodzila kregoslup boli :) juz w lozku troche trzeba odpoczac
 
ja mam poduszke w kształcie C i nie wiem jak na niej spac dostałam dzisiaj w prezencie musze poczytac :D

a mam pytanie mam monitor oddechu i nianie sprawdza sie to , bo myslalam o sprzedaniu
My nianie chcemy bo mamy ogródek i jak młoda będzie sobie spala to można czy oranie spokojnie powiesić czy posiedzieć wieczorem [emoji6] a monitor oddechu to myślę niekoniecznie jak zdrowe dziecko i nie wcześniak ale jak masz to sobie zostaw , sprzedasz później [emoji6] my mamy bo w rodzinie męża zdarzyła się śmierć łóżeczkowa i teraz panikuję.
 
teraz duzo rzeczy sie slyszy . masakra no w sumie tak jak pranie powiesisz na dworze a dziecko w domu bedzie to bedziesz slyszała albo dziecko bedzie spac na dworze a my obiad robić. :)
Ja teraz przed laptopem a mały sie wierci strasznie :) Pierwsza ciaze mam taka ze mam dziecko zwiercone :) kiedys za tym bedzie sie tesknić :)

kg sa bardzo ciezkie dla nas kobiet bo ciezko sie poruszac jest . ale juz blizej niz dalej tylko te blizej robi sie coraz ciezsze :)
 
reklama
Do góry