reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja czasem siku biegam co chwile a czasem są takie odstępy ze pęcherz full jak przed ciążą. Nie wiem od czego to zależy. Jak pyza się kręci to co chwile musze chodzić ;)
 
ale wiecie co ciezko jest jak ma sie trojke a ty jeszcze jedno ... jest co robic w domu takze mam nadzieje ze szybko schudne do 52 :) ale nerwy i teskota tez robi swoje
 
Ja czasem siku biegam co chwile a czasem są takie odstępy ze pęcherz full jak przed ciążą. Nie wiem od czego to zależy. Jak pyza się kręci to co chwile musze chodzić ;)
a w nocy wstajesz bo mi sie nie chce a pozniej to juz musze bo czuje ze sie posikam. i nie moge spac na plasko bo mam ogromna zgage
 
Oby ,oby [emoji28]Moja mama mówiła mi że ja w nocy taka płaczka byłam i przyznam że trochę się tego boję, tym bardziej że ja to bardziej śpioch niż ranny ptaszek [emoji23]
to jak mi mama opowiadała ze jak mnie brat kolysał w wozku to az mnie wywalil bo mial mnie dosyc jak sie darłam ale pierwsze dziecko miałam aniolka spala jak dzien tak noc drugie koszmar placz caly czas i zeby ja uspac to w hamaku bo inaczej placz a trzecie takie srednie .. Ale tez sie boje mam nadzieje ze bedzie grzeczne
 
a w nocy wstajesz bo mi sie nie chce a pozniej to juz musze bo czuje ze sie posikam. i nie moge spac na plasko bo mam ogromna zgage
Wstaje zazwyczaj z dwa razy ale ja dużo pije nawet w nocy. Mam cukrzycę ciazową i sporo pije. A zgagi nie doświadczam na szczęście ale płasko tez za bardzo spac nie mogę bo mi jakoś duszno
 
reklama
Do góry